Raul Lozano dziękuje kibicom

- Chciałbym bardzo podziękować kibicom za wspaniały doping nie tylko dla naszej drużyny, ale i okazany szacunek dla rywali - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener polskich siatkarzy Raul Lozano. Polacy w niedzielę pokonali USA 3:0.

- W niedzielę atakowaliśmy bardzo dobrze i dobrze broniliśmy, stąd wzięła się nasza przewaga na boisku i zwycięstwo - dodał selekcjoner biało-czerwonych.

Reklama

- Chciałbym podkreślić to, że w trudnych sytuacjach zespół grał spokojnie, co świadczy o tym, że stajemy się bardziej dojrzali. Jeśli chodzi o Mariusza Wlazłego, to po dogłębnej analizie okazało się, że do skurczów doszedł również ból w palcach, więc uznaliśmy, że nie zagra w dzisiejszym spotkaniu - podkreślił Raul Lozano.

- W niedzielę od początku chcieliśmy grać dobrze, by nie przespać dwóch setów, tak jak to się stało w sobotę. Cieszy nas również, że nie był aż tak widoczny brak na boisku Mariusza Wlazłego. Jedziemy do Poznania po dwa zwycięstwa - stwierdził Sebastian Świderski.

- Chciałbym pogratulować polskiej drużynie wspaniałej gry i docenić kibiców, którzy wspaniale wspierali swoją drużynę. Chciałbym podziękować polskiej federacji za gościnę. Cóż, żałujemy, że przegraliśmy, ale taki jest sport - skomentował trener reprezentacji USA Hugh McCutheon.

- Dziś Polacy byli zarówno fizycznie, jak i psychicznie lepsi od nas. Będziemy analizować nasze błędy i wyciągać wnioski - ocenił Thomas Hoff.

Zobacz wyniki i tabelę grupy A Ligi Światowej

PZPS/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama