Rasiak nie dał rady Chelsea

W 1/8 finału Pucharu Anglii, Watford, którego zawodnikiem jest Grzegorz Rasiak przegrało na własnym stadionie z Chelsea Londyn 1:3. Hattrickiem w tym meczu popisał się się francuski napastnik Nicolas Anelka.

Grzegorz Rasiak rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie i Polak w pierwszej połowie należał do najaktywniejszych graczy w swojej drużynie. W pierwszej części gry kibice nie obejrzeli goli i obie ekipy schodziły na przerwę z zerowym dorobkiem bramkowym.

Reklama

Po zmianie stron niespodziewanie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramkę dla Watford zdobył Priskin, który kilkadziesiąt sekund wcześniej zmienił Grzegorza Rasiaka. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, gdyż sześć minut później do wyrównania doprowadził Anelka. Zanim gracze Watrord zdążyli się ocknąć po stracie bramki, na tablicy wyników było już 2:1 dla Chelsea. Na listę strzelców ponownie wpisał się francuski napastnik Nicolas Anelka, który piękną przewrotką wpakował piłkę do bramki.

W ostatniej minucie meczu trzeci raz bramkarza Watford pokonał Anelka, ustalając tym samy wynik spotkania na 3:1 dla Chelsea.

Watford - Chelsea 1:3

Bramki:

dla Watford: Priskin (69.), dla Chelsea: Anelka (75., 77., 90)

Dowiedz się więcej na temat: napastnik | nicolas | bramki | Watford | Nicolas Anelka | Grzegorz Rasiak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama