Puchar UEFA: Sliema - Polonia 1:3

Polonia Warszawa pokonała na wyjeździe Sliemę Wanderers 3:1 (0:0) w spotkaniu rundy kwalifikacyjnej Pucharu UEFA. Rewanż odbędzie się za dwa tygodnie w Warszawie.

W pierwszej połowie piłkarze Poloni zagrali słabo. Kilka razy zawodnicy maltańskiego klubu mogli pokonać bramkarza Krzyształowicza, ale zabrakło im precyzji. Polonistom również brakowało dokładności pod bramką gospodarzy.

W przerwie trener Janusz Białek zmotywował swoich podopiecznych i w drugiej połowie strzelili oni trzy bramki.

Wynik meczu otworzył Mateusz Bartczak w 54. minucie. Na 2:0 podwyższył Arkadiusz Bąk, a trzecią bramkę zdobył Udenkwor. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Eduardo.

Sliema Wanderers - Polonia Warszawa 1:3 (0:0).

Bramki: dla Sliemy - Eduardo de Nascimento 90; dla Polonii - Mateusz Bartczak 51, Arkadiusz Bąk 75, Stanley Udenkwor 89

Sędziował: Levi Meir (Izrael) Widzów: ok. 300.

Zobacz opis meczu

Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | puchar UEFA | Puchar | UEFA | polonia | Polonia Warszawa