PŚ Zakopane - Wyniki

 

2. seria

MiejsceZawodnikKraj1.SkokNota2.skokNota łączna
1Malysz AdamPOL131137,3123,5262,1
2Hannawald SvenGER130136125261,5
3Hautamaeki MattiFIN128,5131,3122251,9
4Widhoelzl AndreasAUT125,5126,9121,5245,1
5Schmitt MartinGER123120,9124243,6
6Hoellwarth MartinAUT122,5121,5122,5241,5
7Koch MartinAUT117107,6129,5240,2
8Loitzl WolfgangAUT119,5114,6122,5235,1
9Horngacher StefanAUT124117,7121233,5
10Kranjec RobertSLO117,5108,5125232,5
11Jussilainen RistoFIN117,5109,5123,5229,8
12Peterka PrimozSLO118109,4121225,2
13Goldberger AndreasAUT121,5118,7114,5222,8
14Ahonen JanneFIN118,5112,3118222,7
15Pochwala TomaszPOL119,5113,6117222,2
16Herr AlexanderGER120,5114,4115218,4
17Kiuru TamiFIN121,5116,7111,5213,9
18Hocke StephanGER117108,6115,5212,5
19Mateja RobertPOL115103,5115,5208,9
20Fras DamjanSLO117107,1113,5206,9
21Vrhovnik BlazSLO114,5102,6115206,1
22Ljoekelsoey RoarNOR116106,8112204,9
23Bardal AndersNOR120,5115,9106,5204,1
24Lindstroem Veli-MattiFIN115105112,5204
25Zonta PeterSLO113,5100,8114,5203,9
26Medved IgorSLO116105,3111201,6
27Bystoel LarsNOR113101,4112201
28Bachleda MarcinPOL114,5103,1111196,4
29Duffner ChristofGER113,5100,3108189,7
30Else DirkGER115,5103,991155,2

Reklama

Wyniki 1. serii

MiejsceZawodnikKrajSkokNota
1Małysz AdamPOL131137,3
2Hannawald SvenGER130136
3Hautamaeki MattiFIN128,5131,3
4Widhoelzl AndreasAUT125,5126,9
5Hoellwarth MartinAUT122,5121,5
6Schmitt MartinGER123120,9
7Goldberger AndreasAUT121,5118,7
8Horngacher StefanAUT124117,7
9Kiuru TamiFIN121,5116,7
10Bardal AndersNOR120,5115,9
11Loitzl WolfgangAUT119,5114,6
12Herr AlexanderGER120,5114,4
13Pochwała TomaszPOL119,5113,6
14Ahonen JanneFIN118,5112,3
15Jussilainen RistoFIN117,5109,5
16Peterka PrimozSLO118109,4
17Hocke StephanGER117108,6
18Kranjec RobertSLO117,5108,5
19Koch MartinAUT117107,6
20Fras DamjanSLO117107,1
21Ljoekelsoey RoarNOR116106,8
22Medved IgorSLO116105,3
23Lindstroem Veli-MattiFIN115105
24Else DirkGER115,5103,9
25Mateja RobertPOL115103,5
26Bachleda MarcinPOL114,5103,1
27Vrhovnik BlazSLO114,5102,6
28Bystoel LarsNOR113101,4
29Zonta PeterSLO113,5100,8
30Duffner ChristofGER113,5100,3
31Cecon RobertoITA11399,9
32Freiholz SylvainSUI112,599
33Skupień WojciechPOL109,593,6
34Jaafs KristofferSWE11093,5
35Tajner TomisławPOL10992,2
36Lie HaavardNOR109,592,1
37Zhutchikin DmitriRUS107,590
38Spaeth GeorgGER10889,4
39Uhrmann MichaelGER107,589
40Janda JakubCZE10688,8
41Śliwka GrzegorzPOL10686,8
42Galica AndrzejPOL10685,8
43Nieminen ToniFIN105,584,9
44Sakala JaroslavCZE104,584,6
45Dolezal MichalCZE102,579
46Kaiser StefanAUT99,573,6
47Długopolski KrystianPOL9768,6
48Ingebrigtsen TommyNOR9461,2
49Kruczek ŁukaszPOL94,559,1
50Kruczek PawełPOL91,550,7

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | hannawald | robert | kraj | Zakopane | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje