PŚ Val di Fiemme - Wyniki

 

Wyniki

MiejsceZawodnikKraj1. SkokNota2. skokNota łączna
1Małysz AdamPOL132140,1132,5282,1
2Ammann SimonSUI131,5139,2130275,7
3Widhoelzl AndreasAUT130,5135,9124260,1
4Hautamaeki MattiFIN128128,4126257,2
5Hannawald SvenGER126126,8123,5248,6
6Koch MartinAUT124122,7125,5247,6
7Hoellwarth MartinAUT124,5124,6123,5247,4
8Hocke StephanGER125,5124,9122242,5
9Kobelev ValeryRUS122,5118,5123238,4
10Goldberger AndreasAUT125124,5119237,2
11Zonta PeterSLO122119,1121,5236,8
12Horngacher StefanAUT122119,6120,5234,5
13Kuettel AndreasSUI122,5119,5119231,7
14Cecon RobertoITA123120,4117,5230,9
15Kiuru TamiFIN122118,1118,5229,4
16Schmitt MartinGER122,5119,5114,5223,6
17Dessum NicolasFRA117,5108119,5222,1
17Peterka PrimozSLO119,5113,1117,5222,1
19Lindstroem Veli-MattiFIN119112,2120221,7
20Hautamaeki JussiFIN117108,1119219,8
21Janda JakubCZE116106,8117,5217,8
22Jussilainen RistoFIN121115,8115215,8
23Duffner ChristofGER116106,8117213,9
24Funaki KazuyoshiJPN117,5111,5112,5212,5
25Yamada HirokiJPN114,5104,1116,5211,8
26Benkovic RokSLO120114111,5211,2
27Loitzl WolfgangAUT115,5105,4113,5206,2
28Filimonov StanislavKAZ115104,5112,5204,5
29Spaeth GeorgGER114,5104,1108194,5
30Fatkullin IldarRUS116106,8107,5192,8

Reklama

Wyniki 1. serii

MiejsceZawodnikKrajSkokNota
1Małysz AdamPOL132140,1
2Ammann SimonSUI131,5139,2
3Widhoelzl AndreasAUT130,5135,9
4Hautamaeki MattiFIN128128,4
5Hannawald SvenGER126126,8
6Hocke StephanGER125,5124,9
7Hoellwarth MartinAUT124,5124,6
8Goldberger AndreasAUT125124,5
9Koch MartinAUT124122,7
10Cecon RobertoITA123120,4
11Horngacher StefanAUT122119,6
12Kuettel AndreasSUI122,5119,5
12Schmitt MartinGER122,5119,5
14Zonta PeterSLO122119,1
15Kobelev ValeryRUS122,5118,5
16Kiuru TamiFIN122118,1
17Jussilainen RistoFIN121115,8
18Benkovic RokSLO120114
19Peterka PrimozSLO119,5113,1
20Lindstroem Veli-MattiFIN119112,2
21Funaki KazuyoshiJPN117,5111,5
22Hautamaeki JussiFIN117108,1
23Dessum NicolasFRA117,5108
24Fatkullin IldarRUS116106,8
24Duffner ChristofGER116106,8
24Janda JakubCZE116106,8
27Loitzl WolfgangAUT115,5105,4
28Filimonov StanislavKAZ115104,5
29Yamada HirokiJPN114,5104,1
29Spaeth GeorgGER114,5104,1
31Fras DamjanSLO115103,5
32Herr AlexanderGER114,5103,1
33Ylijaervi JanneFIN114,5102,6
34Jaekle HansjoergGER113,5100,8
35Dolezal MichalCZE113100,4
36Santiago RemiFRA114100,2
37Uhrmann MichaelGER113,599,8
38Chedal EmmanuelFRA11198,6
38Kranjec RobertSLO11298,6
39Yliriesto KimmoFIN11197,8
40Polunin MaximKAZ110,595,4
40Mateja RobertPOL110,595,4
42Jaafs KristofferSWE11295,1
43Medved IgorSLO110,594,9
44Forfang DanielNOR11294,6
45Tajner TomisławPOL109,594,1
46Skupień WojciechPOL11193,3
47Freiholz SylvainSUI108,591,3
48Eigentler MarkusAUT10888,9
49Kalinitschenko AntonRUS10581

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | ammann | Adam Małysz | kraj | val di fiemme | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje