PŚ Val di Fiemme - Wyniki

 

Wyniki

MiejsceZawodnikKrajSkokNota2. skokNota łączna
1Małysz AdamPOL131136,8130272,8
2Widhoelzl AndreasAUT130135128,5266,3
3Ammann SimonSUI131132,3129265,5
4Hautamaeki MattiFIN129133,2126,5260,9
5Hannawald SvenGER128,5130,8125,5256,7
6Hoellwarth MartinAUT126126,3127254,9
7Goldberger AndreasAUT125125124247,2
8Koch MartinAUT126,5122,7125245,7
9Hocke StephanGER123,5119,8125,5243,2
10Schmitt MartinGER122,5120122,5239
11Horngacher StefanAUT123120,4122,5238,9
12Zonta PeterSLO117,5110126,5237,2
13Jussilainen RistoFIN122,5118121,5234,7
14Ylijaervi JanneFIN117,5107,5125,5231,9
15Funaki KazuyoshiJPN121118,8118,5231,6
16Herr AlexanderGER118109,4124231,1
17Fras DamjanSLO116,5108,2127229,8
18Kuettel AndreasSUI120115,5119,5229,1
19Cecon RobertoITA122117,6118,5228,9
20Kiuru TamiFIN118110,4123228,8
20Duffner ChristofGER117107,1124228,8
22Peterka PrimozSLO118,5112,8121228,6
23Medved IgorSLO120114120227,5
24Janda JakubCZE120116117226,1
25Freiholz SylvainSUI115,5105,9122224
26Lindstroem Veli-MattiFIN123117,4118,5223,7
27Fettner ManuelAUT116106,8121223,1
27Hautamaeki JussiFIN116,5106,7123223,1
29Kobelev ValeryRUS120,5115,4114217,6
30Yamada HirokiJPN115105119,5215,6

Reklama

Wyniki 1. serii

MiejsceZawodnikKrajSkokNota
1Małysz AdamPOL131136,8
2Widhoelzl AndreasAUT130135
3Hautamaeki MattiFIN129133,2
4Ammann SimonSUI131132,3
5Hannawald SvenGER128,5130,8
6Hoellwarth MartinAUT126126,3
7Goldberger AndreasAUT125125
8Koch MartinAUT126,5122,7
9Horngacher StefanAUT123120,4
10Schmitt MartinGER122,5120
11Hocke StephanGER123,5119,8
12Funaki KazuyoshiJPN121118,8
13Jussilainen RistoFIN122,5118
14Cecon RobertoITA122117,6
15Lindstroem Veli-MattiFIN123117,4
16Janda JakubCZE120116
17Kuettel AndreasSUI120115,5
18Kobelev ValeryRUS120,5115,4
19Medved IgorSLO120114
20Peterka PrimozSLO118,5112,8
21Kiuru TamiFIN118110,4
22Zonta PeterSLO117,5110
23Herr AlexanderGER118109,4
24Fras DamjanSLO116,5108,2
25Ylijaervi JanneFIN117,5107,5
26Duffner ChristofGER117107,1
27Fettner ManuelAUT116106,8
28Hautamaeki JussiFIN116,5106,7
29Freiholz SylvainSUI115,5105,9
30Yamada HirokiJPN115105
31Fatkullin IldarRUS115,5104,9
32Kranjec RobertSLO115,5104,4
33Mateja RobertPOL114,5103,6
34Jaafs KristofferSWE115103,5
35Filimonov StanislavKAZ114102,7
36Kang Chil guKOR113,5102,3
37Uhrmann MichaelGER114,5102,1
38Yliriesto KimmoFIN112,5102
39Forfang DanielNOR113100,9
40Kruczek ŁukaszPOL112,599,5
40Chedal EmmanuelFRA112,599,5
42Spaeth GeorgGER11299,1
43Takano TeppeiJPN112,599
44Chvykov DimitryKGZ11298,6
45Loitzl WolfgangAUT11196,3
46Mesik MartinSVK111,595,2
47Jaekle HansjoergGER11093,5
48Benkovic RokSLO11190,8
49Romoeren Bjoern EinarNOR10585,5
50Yasukawa YukiJPN96,567,2

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | Adam Małysz | kraj | val di fiemme | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje