PŚ Oberstdorf - Wyniki

Wyniki konkursu skoków o PŚ w Oberstdorfie.

Wyniki

Reklama

MiejsceZawodnikKrajI skokNotaII skokNota łączna
1 Jussilainen RistoFIN198193,1197384,5
2 Lindstroem Veli-MattiFIN195186,5194,5373,4
3 Hautamaeki MattiFIN190,5183,6193,5370,3
4 Małysz AdamPOL186177,2197,5370,2
5 Schmitt MartinGER188,5179,2191,5364
6 Horngacher StefanAUT198187,1186,5360,9
7 Hoellwarth MartinAUT187178,4188,5359,6
8 Widhoelzl AndreasAUT182171,9182,5343,4
9 Goldberger AndreasAUT184174,3178,5343
10 Ahonen JanneFIN193186,6166335,8
11 Soininen JaniFIN168,5154,2188,5334,4
12 Loitzl WolfgangAUT180,5170,6172,5330,6
13 Hannawald SvenGER176164,7176,5329,5
14 Duffner ChristofGER171,5156,3183328,4
15 Hautamaeki JussiFIN175162181327,7
16 Ingebrigtsen TommyNOR161145,2189325,5
17 Kiuru TamiFIN173160,6175322,6
18 Kasai NoriakiJPN176164,7167,5319,2
19 Loeffler FrankGER169,5154,9174,5314,8
20 Kantee VilleFIN179163,3167,5311,8
21 Alborn AlanUSA174,5162,4162,5308,9
22 Steinauer MarcoSUI166,5152,3169,5308,7
23 Radelj JureSLO159,5142,9176,5308,2
24 Spaeth GeorgGER165,5149,6169,5304,5
25 Yoshioka KazuyaJPN161,5145,3168298,9
26 Schwarzenberger R.AUT165,5150,6164,5298,5
27 Cecon RobertoITA159142,3167295,2
28 Nakamura KazuhiroJPN161145,2165294,7
29 Janda JakubCZE161,5145,8162,5291,8
30 Miyahira HideharuJPN157138,9167290,8

Wyniki I serii

MiejsceZawodnikKrajOdległośćNota
1 Jussilainen, RistoFIN198193,1
2 Horngacher, StefanAUT198187,1
3 Ahonen, JanneFIN193186,6
4 Lindstroem, Veli-MattiFIN195186,5
5 Hautamaeki, MattiFIN190,5183,6
6 Schmitt, MartinGER188,5179,2
7 Hoellwarth, MartinAUT187178,4
8 Małysz, AdamPOL186177,2
9 Goldberger, AndreasAUT184174,3
10 Widhoelzl, AndreasAUT182171,9
11 Loitzl, WolfgangAUT180,5170,6
12 Hannawald, SvenGER176164,7
12 Kasai, NoriakiJPN176164,7
14 Kantee, VilleFIN179163,3
15 Alborn, AlanUSA174,5162,4
16 Hautamaeki, JussiFIN175162
17 Kiuru, TamiFIN173160,6
18 Duffner, ChristofGER171,5156,3
19 Loeffler, FrankGER169,5154,9
20 Soininen, JaniFIN168,5154,2
21 Steinauer, MarcoSUI166,5152,3
22 Schwarzenberger, R.AUT165,5150,6
23 Spaeth, GeorgGER165,5149,6
24 Janda, JakubCZE161,5145,8
25 Yoshioka, KazuyaJPN161,5145,3
26 Nakamura, KazuhiroJPN161145,2
26 Ingebrigtsen, TommyNOR161145,2
28 Radelj, JureSLO159,5142,9
29 Cecon, RobertoITA159142,3
30 Miyahira, HideharuJPN157138,9
31 Sakala, JaroslavCZE155,5138,1
32 Uhrmann, MichaelGER156,5137,3
33 Medved, IgorSLO154133,8
34 Freiholz, SylvainSUI150130,5
35 Romoren, Bjoern EinarNOR149128,8
36 Metzler, BernhardAUT148128,1
36 Mateja, RobertPOL148128,1
38 Herr, AlexanderGER148126,1
39 Zonta, PeterSLO147124,9
40 Koch, MartinAUT146,5124,3
41 Skupień, WojciechPOL146123,2
42 Bardal, AndersNOR145120,5
43 Watase, YutaJPN141118,2
44 Urh-Zupan, PrimozSLO137112,4
45 Peterka, PrimozSLO137,5111
46 Doennem, Olav MagneNOR129,5101,9
47 Jaafs, KristofferSWE131100,2
48 Brenden, KristianNOR11680,2
49 Tajner, TomisławPOL11577,5
50 Stensrud, HenningNOR00

Dowiedz się więcej na temat: oberstdorf

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje