PŚ Neustadt - Wyniki

Hannawald Sven został zdyskwalifikowany

2. seria

MiejsceZawodnikKraj1 skokNota2 skokNota łączna
1Małysz AdamPOL138,5150,3136297,1
2Schmitt MartinGER134,5141,6121,5258,8
3Hocke StefanGER133138,9123257,8
4Goldberger AndreasAUT131136,3120,5252,7
5Koch MartinAUT128129,4124,5252,5
6Funaki KazuyoshiJPN129133,2121252
7Hoellwarth MartinAUT128,5130,8122,5249,3
8Ingebrigtsen TommyNOR127125,6124,5247,7
9Widhoelzl AndreasAUT128129,9121,5247,1
9Jussilainen RistoFIN137,5124,5124,5247,1
11Kuettel AndreasSUI125,5126,4122,5246,4
11Janda JakubCZE126127,3122246,4
13Duffner ChristofGER124,5120,6126,5245,8
14Hautamaeki JussiFIN130,5133,4119,5245,5
15Cecon RobertoITA125124123,5244,8
16Fras DamjanSLO125,5124,9122,5243,4
17Alborn AlanUSA125122122239,1
18Harada MasahikoJPN126,5127,2117,5237,2
19Yoshioka KazuyaJPN127,5129117236,6
20Horngacher StefanAUT124,5121,6123236
21Dolezal MichalCZE127,5127,5117235,1
22Lindstroem Veli-MattiFIN127127,1115,5232,5
23Loeffler FrankGER126,5127,2115232,2
24Tajner TomisławPOL124,5122,6118232
25Kasai NoriakiJPN123121,4117231
26Kobelev ValeryRUS124121,2118230,6
27Skupień WojciechPOL123,5119,8118229,7
28Zonta PeterSLO128,5130,8112,5229,3
29Bardal AndersNOR125123,5113223,9
30Mateja RobertPOL124122,2109,5214,8

Reklama

1. seria

MiejsceZawodnikKraj1 skokNota
1Małysz AdamPOL138,5150,3
2Hannawald SvenGER136144,3
3Schmitt MartinGER134,5141,6
4Hocke StefanGER133138,9
5Goldberger AndreasAUT131136,3
6Hautamaeki JussiFIN130,5133,4
7Funaki KazuyoshiJPN129133,2
8Zonta PeterSLO128,5130,8
8Hoellwarth MartinAUT128,5130,8
10Widhoelzl AndreasAUT128129,9
11Koch MartinAUT128129,4
12Yoshioka KazuyaJPN127,5129
13Dolezal MichalCZE127,5127,5
14Janda JakubCZE126127,3
15Loeffler FrankGER126,5127,2
15Harada MasahikoJPN126,5127,2
17Lindstroem Veli-MattiFIN127127,1
18Kuettel AndreasSUI125,5126,4
19Ingebrigtsen TommyNOR127125,6
20Fras DamjanSLO125,5124,9
21Jussilainen RistoFIN137,5124,5
22Cecon RobertoITA125124
23Bardal AndersNOR125123,5
24Tajner TomisławPOL124,5122,6
25Mateja RobertPOL124122,2
26Alborn AlanUSA125122
27Horngacher StefanAUT124,5121,6
28Kasai NoriakiJPN123121,4
29Kobelev ValeryRUS124121,2
30Duffner ChristofGER124,5120,6
31Skupień WojciechPOL123,5119,8
32Uhrmann MichaelGER123119,4
32Jones ClintUSA123119,4
34Kiuru TamiFIN123118,4
35Ljoekelsoey RoarNOR120114
36Miyahira HideharuJPN120111,5
37Loitzl WolfgangAUT118,5110,8
38Spaeth GeorgGER118,5110,3
39Sato MasayukiJPN118108,9
40Sakala JaroslavCZE117108,6
41Fatkullin IldarRUS117,5108
41Peterka PrimozSLO117,5108
43Filimonov StanislavKAZ116105,8
44Doennem Olav MagneNOR115,5103,4
45Kranjec RobertSLO114102,2
46Romoeren Bjoern EinarNOR112,599,5
47Huuskonen LassiFIN112,599
48Jaafs KristofferSWE10786,6
49Podrebrsek SimonSLO10582
50Hautamaeki MattiFIN122,50

Dowiedz się więcej na temat: skok | robert | USA | hannawald

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje