PŚ Kuopio - Wyniki

Wyniki

2. seria

MiejsceZawodnikKraj1 SkokNota2 skokNota łączna
1Małysz AdamPOL123,5123,8126,5254
2Schmitt MartinGER126,5127,2125253,2
3Funaki KazuyoshiJPN122119,6123,5243,4
4Jussilainen RistoFIN121117,3122,5237,8
5Widhoelzl AndreasAUT126127,8116237,1
5Hannawald SvenGER122120,6120237,1
7Hocke StefanGER122,5119,5119,5234,1
8Hoellwarth MartinAUT115,5107,4124231,6
9Jones ClintUSA124124,2112224,8
10Cecon RobertoITA121117,3114,5220,9
11Happonen JanneFIN115,5107,4117,5218,4
12Goldberger AndreasAUT124,5125,6107,5217,1
13Alborn AlanUSA119,5112,6111,5211,8
14Hautamaeki JussiFIN121,5118,7108,5211
15Kiuru TamiFIN10993,2121,5209,9
16Huuskonen LassiFIN126124,3103,5208,1
17Horngacher StefanAUT111,598,7115,5205,6
18Koch MartinAUT116107,8111,5205,5
19Kasai NoriakiJPN116,5109,7108,5205
20Hautamaeki MattiFIN114,5105,6110202,6
21Uhrmann MichaelGER118111,9107202
22Janda JakubCZE111,599,2113200,6
23Zonta PeterSLO110,596,9113,5199,2
24Duffner ChristofGER113101,4109,5196,5
25Nieminen ToniFIN109,595,1111,5193,8
26Salminen PekkaFIN11197,3109191,5
27Lindstroem Veli-MattiFIN115105102,5185
28Loitzl WolfgangAUT110,597,4104178,1
29Pochwała TomaszPOL117109,6100,5166,5
30Ammann SimonSUI109,595,194161,3

Reklama

Wyniki 1. serii

NumerZawodnikKrajSkokNota
1Widhoelzl AndreasAUT126127,8
2Schmitt MartinGER126,5127,2
3Goldberger AndreasAUT124,5125,6
4Huuskonen LassiFIN126124,3
5Jones ClintUSA124124,2
6Małysz AdamPOL123,5123,8
7Hannawald SvenGER122120,6
8Funaki KazuyoshiJPN122119,6
9Hocke StefanGER122,5119,5
10Hautamaeki JussiFIN121,5118,7
11Cecon RobertoITA121117,3
11Jussilainen RistoFIN121117,3
13Alborn AlanUSA119,5112,6
14Uhrmann MichaelGER118111,9
15Kasai NoriakiJPN116,5109,7
16Pochwała TomaszPOL117109,6
17Koch MartinAUT116107,8
18Happonen JanneFIN115,5107,4
18Hoellwarth MartinAUT115,5107,4
20Hautamaeki MattiFIN114,5105,6
21Lindstroem Veli-MattiFIN115105
22Duffner ChristofGER113101,4
23Janda JakubCZE111,599,2
24Horngacher StefanAUT111,598,7
25Loitzl WolfgangAUT110,597,4
26Salminen PekkaFIN11197,3
27Zonta PeterSLO110,596,9
28Ammann SimonSUI109,595,1
28Nieminen ToniFIN109,595,1
30Kiuru TamiFIN10993,2
31Ingebrigtsen TommyNOR107,591,5
32Kantee VilleFIN107,591
33Ahonen JanneFIN106,589,7
34Medved IgorSLO10687,3
35Kuettel AndreasSUI10587
36Kokkonen AkseliFIN105,586,9
37Loeffler FrankGER10585,5
38Steinauer MarcoSUI10382,9
39Fatkullin IldarRUS10482,7
40Yoshioka KazuyaJPN102,582
41Fras DamjanSLO10381,9
42Spaeth GeorgGER102,580
43Kranjec RobertSLO10178,3
44Doennem Olav MagneNOR10075
45Romoeren Bjoern EinarNOR97,570,5
46Hakola LauriFIN9769,1
47Dolezal MichalCZE9667,8
48Ljoekelsoey RoarNOR9666,8
49Sato MasayukiJPN9566,5
50Dessum NicolasFRA9259,6

Dowiedz się więcej na temat: skok | USA | kuopio

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje