PŚ Engelberg - Wyniki

 

Wyniki 2. serii i całego konkursu

NumerZawodnikKraj1 SkokNota2 skokNota łączna
1Hocke StephanGER134141,7132,5280,2
2Hannawald SvenGER132138,6133,5278,9
3Hautamaeki MattiFIN132137,1134278,8
4Małysz AdamPOL133,5139,8135,5278,7
5Hoellwarth MartinAUT132138,1133278,5
6Alborn AlanUSA128,5130,8137278,4
7Ammann SimonSUI131134,3137277,9
8Lindstroem Veli-MattiFIN134142,2129,5274,8
9Goldberger AndreasAUT129133,2132,5272,2
10Cecon RobertoITA125123130,5257,9
11Schmitt MartinGER125,5125,9128256,8
12Horngacher StefanAUT126,5125,7128255,1
13Hautamaeki JussiFIN127127,6126253,9
14Janda JakubCZE127,5129125253,5
15Miyahira HideharuJPN125125127253,1
16Koch MartinAUT124,5117,6130,5251,5
17Jussilainen RistoFIN126,5127,2124,5249,8
18Ahonen JanneFIN122,5120126246,3
19Ljoekelsoey RoarNOR127127,6121,5241,3
20Kobelev ValeryRUS124122,2122240,8
21Herr AlexanderGER125123119234,7
22Jaafs KristofferSWE124122,7119234,4
23Fettner ManuelAUT124122,2118231,6
24Spaeth GeorgGER122117,6119,5230,7
25Kasai NoriakiJPN121,5118,2118,5230,5
26Fatkullin IldarRUS121115,8120229,8
27Dessum NicolasFRA120,5115,4120228,9
28Filimonov StanislavKAZ121,5117,2118,5228,5
29Yoshioka KazuyaJPN119,5113,1118223,5
30Zonta PeterSLO120114117222,6
31Kranjec RobertSLO119,5113,1112210,2

Reklama

Wyniki 1. serii

NumerZawodnikKrajSkokNota
1Lindstroem Veli-MattiFIN134142,2
2Hocke StephanGER134141,7
3Małysz AdamPOL133,5139,8
4Hannawald SvenGER132138,6
5Hoellwarth MartinAUT132138,1
6Hautamaeki MattiFIN132137,1
7Ammann SimonSUI131134,3
8Goldberger AndreasAUT129133,2
9Alborn AlanUSA128,5130,8
10Janda JakubCZE127,5129
11Ljoekelsoey RoarNOR127127,6
11Hautamaeki JussiFIN127127,6
13Jussilainen RistoFIN126,5127,2
14Schmitt MartinGER125,5125,9
15Horngacher StefanAUT126,5125,7
16Miyahira HideharuJPN125125
17Herr AlexanderGER125123
17Cecon RobertoITA125123
19Jaafs KristofferSWE124122,7
20Fettner ManuelAUT124122,2
20Kobelev ValeryRUS124122,2
22Ahonen JanneFIN122,5120
23Kasai NoriakiJPN121,5118,2
24Spaeth GeorgGER122117,6
24Koch MartinAUT124,5117,6
26Filimonov StanislavKAZ121,5117,2
27Fatkullin IldarRUS121115,8
28Dessum NicolasFRA120,5115,4
29Zonta PeterSLO120114
30Kranjec RobertSLO119,5113,1
30Yoshioka KazuyaJPN119,5113,1
32Jones ClintUSA119112,2
33Duffner ChristofGER119111,7
34Ingebrigtsen TommyNOR118,5109,8
35Chvykov DimitryKGZ117,5109,5
36Dolezal MichalCZE117108,6
37Kruczek ŁukaszPOL117108,1
38Peterka PrimozSLO118107,9
39Funaki KazuyoshiJPN117107,6
40Kiuru TamiFIN116,5107,2
41Pochwała TomaszPOL117107,1
42Chedal EmmanuelFRA116,5106,2
43Kuettel AndreasSUI115,5105,4
44Tajner TomisławPOL115,5104,9
45Medved IgorSLO115103,5
45Nieminen ToniFIN115103,5
47Bardal AndersNOR114,5102,6
48Sakala JaroslavCZE112,5100
49Metzler BernhardAUT110,594,9
50Solem MortenNOR11093,5
51Kaiser StefanAUT10992,7

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | USA | kraj | Engelberg | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL