Przyspieszone badanie Rooneya

Piłkarska Anglia żyje doniesieniami o stanie zdrowia Wayne'a Rooneya. Według najnowszych informacji, 20-letni napastnik przejdzie badania kontuzjowanej stopy 7 czerwca, a więc tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano.

Badania mają dać ostateczną odpowiedź na pytanie, kiedy Rooney będzie mógł wznowić treningi. Jeśli wszystko potoczy się po myśli napastnika "Czerwonych Diabłów", to być może Rooney będzie do dyspozycji Svena Gorana Erikssona jeszcze w meczach grupowych, co kilka dni temu wydawało się niemożliwe.

Reklama

Gdyby jednak okazało się, że występ Rooneya na MŚ jest wykluczony, to zastąpi go Jermain Defoe lub Andy Johnson. Do 9 czerwca finaliści MŚ mogą dokonywać zmian składzie spowodowanych kontuzjami.

Rooney dołączył do angielskiej kadry w niedzielę. Kapitan Anglików Steven Gerrard z optymizmem wyraża się o szansach gry Rooneya na mundialu.

- Wayne jest przeświadczony, że zagra na mistrzostwach świata w Niemczech. nie potrafi tylko określić w którym meczu nastąpi jego powrót. To dobra wiadomość dla całego zespołu - powiedział pomocnik FC Liverpool.

Dowiedz się więcej na temat: Rooney

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje