Prezes Jagiellonii zapowiada zmiany w składzie

Ostatni przed urlopami trening mieli w czwartek piłkarze Jagiellonii Białystok. Znowu, choć raczej nie w tym samym składzie, spotkają się 21 czerwca. Do ekstraklasy i debiutu w Lidze Europejskiej przygotowywać się będą m.in. w Białowieży i w Słowenii.

Prezes Sportowej Spółki Akcyjnej Cezary Kulesza nie ukrywa, że w drużynie będą zmiany kadrowe. Z zawodników pierwszego składu najbliżej transferu jest Brazylijczyk Bruno, którym zainteresowała się Polonia Warszawa.

Reklama

Jak powiedział Kulesza, trwają negocjacje między klubami dotyczące kwoty transferu, bo - według jego wiedzy - sam piłkarz z Polonią już się porozumiał. Jest też oficjalna propozycja do Nowosybirska w Rosji dla Kamila Grosickiego. Tu też trwają negocjacje.

"Nie robimy wyprzedaży, pozwolimy na odejście tylko tych dwóch zawodników i wcale nie jest wykluczone, że w ich miejsce nie przyjdą nawet lepsi" - dodał Kulesza.

Będą też inne zmiany w kadrze, bo klub nie przedłużył wygasającego kontraktu Dariuszowi Jareckiemu, a także nosi się z zamiarem wypożyczenia (pada nazwa Ruchu Radzionków) Andrzeja Niewulisa.

Jednocześnie Jagiellonia testuje nowych zawodników. Umowy przedłużyli: Brazylijczyk Hermes i bohater finału Pucharu Polski, Litwin Adrius Skerla.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje