Premiership: Super forma Shearera

Alan Shearer wciąż prezentuje świetną formę na angielskich boiskach. W meczu 9. kolejki Premiership Shearer strzelił dwie bramki, które zapewniły Newcastle United 3 punkty w meczu z beniaminkiem West Bromwich Albion.

"Sroki" przegrywały na własnym stadionie od 27 minuty kiedy to Shay Given został pokonany przez Balisa. Podopieczni Boby Robsona kontaktową bramkę strzelili tuż przed przerwą. Sędzia Christopher Foy podyktował rzut wolny pośredni 5 metrów od bramki Murphy'ego, a Shearer umieścił piłkę w siatce mimo gąszczu nóg obrońców West Bromwich.

Zwycięską bramkę Alan zdobył w 69 minucie kiedy to wykończył ładną akcję Nolberto Solano. Była to 5 bramka Shearera w tym sezonie w rozgrywkach Barclaycard Premiership.

Mecz z beniaminkiem rozgrywały również The Hammers z Londynu. West Ham w obecności 35 000 kibiców uległ Birmingham City 1:2. Już w 4 minucie Davida Jamesa pokonał Stern John, który uczynił to drugi raz 2 minuty przed końcem pierwszej połowy. Honorowe trafienie dla młotów zaliczył Joe Cole.

Zobacz wyniki 9. kolejki Premiership

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Newcastle United | bramki | Alan Shearer | Premiership