Premiership: Dudek wpuścił 4 bramki

Lider tabeli angielskiej Premiership FC Liverpool przegrał na Stamford Bridge z Chelsea Londyn aż 0:4. Gospodarze pierwszy raz pokonali Jerzego Dudka już w 3. minucie gdy Le Saux zdobył prowadzenie. W 28. minucie drugą bramkę dla londyńczyków zdobył Jimmy Floyd Hasselbaink.

Na początku drugiej połowy The Reds mieli szansę strzelić kontaktową bramkę, ale McAllister nie wykorzystał rzutu karnego.

W 71. minucie Jerzy Dudek trzeci raz wyjmował piłkę z bramki po strzale Dalla Bony i właśnie ta trzecia bramka obciąża konto polskiego bramkarza. Przy dwóch pierwszych raczej nie miał wielu szans na skuteczną interwencję.

Czwartą bramkę dla gospodarzy strzelił Gudjohnsen w przedłużonym czasie gry. Pierwszy raz w Premiership Dudek wpuścił 4 bramki.

Zobacz komplet wyników 17. kolejki

Dowiedz się więcej na temat: Stamford Bridge | pierwszy raz | bramki | Jerzy Dudek | Premiership