Powołania dla młodzieży

Trener hokejowej reprezentacji Polski U-18 Mariusz Kieca powołał 28 zawodników na zgrupowanie przed rozpoczynającymi się w białoruskim Mińsku mistrzostwami świata.

Kadrowicze mają przyjechać 15 marca do Sosnowca, gdzie przed wyjazdem na Białoruś rozegrają cztery mecze kontrolne. 21 i 22 marca zmierza się z "osiemnastką" Łotwy, a 29 i 30 z rówieśnikami ze słowackiego HK Poprad.

Reklama

ZAWODNICY POWOŁANI NA ZGRUPOWANIE W SOSNOWCU:

Wróbel Szymon, Bryniczka Władysław, Sulka Krzysztof, Niesłuchowski Bartłomiej, Kapica Damian, Neupauer Bartłomiej (MMKS Podhale Nowy Targ), Chmielewski Aron, Marzec Szymon, Maciejewski Dawid, Lehman Oskar, Kowalczyk Adrian (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Wojciechowski Michał, Wanacki Jakub, Kosidło Paweł, Bychawski Bartłomiej (MUKS Orlik Opole), Pociecha Bartłomiej, Bober Mateusz, Zdrojewski Bartłomiej (KTH KM Krynica), Kogut Patryk, Sośnierz Łukasz (MUKS Janów), Jaśkowiec Mateusz, Sowa Michał (MOSM Tychy), Komorski Filip, Bepierszcz Mateusz (UHKS Mazowsze), Bojanowski Krzysztof (Sokoły Toruń), Zięba Mateusz (KH Sanok), Stępień Bartłomiej (MOSM Bytom), Piotrowicz Damian (UKH Unia Oświęcim)

REZERWA:

Michalski Mateusz, Szumal Łukasz (MMKS Podhale), Ciura Bartłomiej (Śnieżka Dębica), Bryła Marek (KTH KM Krynica), Niemczyk Szymon (MUKS Janów), Błaszków Wojciech (MUKS Orlik Opole), Serwiński Jakub (GKS Stoczniowiec), Guzik Kacper (Little Caesars Detroit, USA)

Reprezentacja Polski U-16 wyjeżdża na międzynarodowy turniej do holenderskiego Tilburga (20-22 marca). Kadrowicze spotykają się 16 marca w Oświęcimiu, a dwa dni później ruszają do Holandii. Trenerzy Marian Pysz i Włodzimierz Urbańczyk powołali do kadry 20 zawodników.

POWOŁANI ZAWODNICY:

Kowalówka Robert, Lacheta Konrad, Sarna Igor, Kulawik Krzysztof, Sowa Jakub, Żmuda Szymon (UKH Unia Oświęcim), Lubowicki Arkadiusz, Ignaciuk Paweł, Damps Maksym, Pesta Filip, Stasiewicz Jakub (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Szlachtowski Jakub, Gaczoł Dariusz, Gacek Łukasz, Zarotyński Damian, Kapica Daniel (MMKS Podhale), Kalinowski Mariusz, Maciejewski Szymon (MKS Sokoły), Domogała Adam (HC GKS Katowice), Sznotala Łukasz (MUKS Orlik Opole)

REZERWA:

Tamf Kacper, Sinkiewicz Natan, Jędrzejewski Bartosz (GKS Stoczniowiec), Świderski Bryan (UHKS Mazowsze).

INTERIA.PL/www.pzhl.org.pl
Dowiedz się więcej na temat: zgrupowanie | Podhale Nowy Targ | Opole | orlik | reprezentacja Polski | Łukasz | gks | szymon

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje