Pół Europy chce tego snajpera

Jak twierdzi agent Gorana Pandeva, Carlo Pallavicino sześć spośród ośmiu ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów jest zainteresowanych angażem jego klienta.

Macedoński snajper, który jest graczem Lazio Rzym od 2004 roku przez kolejne sezony był czołowym snajperem drużyny. W bieżących rozgrywkach w trzydziestu występach zgromadził dziewięć bramek, ale Lazio spisuje się dość przeciętnie i wiele wskazuje na to, że nie wywalczy awansu do europejskich pucharów.

Reklama

Jednak sam Pandev nie może wykluczyć, że w przyszłym sezonie nie weźmie udziału w walce o europejskie laury, ponieważ w lecie może zmienić pracodawcę. - Pandev jest obiektem zainteresowania połowy Europy - ogłosił Pallavicino. - Jego kontrakt wygasa w 2010 roku, więc możemy skorzystać z "prawa Webstera". To normalna droga, ponieważ zawodnik jest głodny sukcesów - tłumaczy agent.

Przedstawiciel Pandeva nie chciał zdradzić, gdzie Macedończyk zagra w przyszłym sezonie. - Mogę powiedzieć jedynie tyle, że sześć z ośmiu ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów chce go pozyskać - mówi.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: snajperzy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje