PLKK: Wisła Can Pack zagra z Odrą o piąte miejsce

Koszykarki Wisły Can-Pack pokonały 85:58 Utex ROW Rybik i zagrają o piąty miejsce mistrzostw Polski. Ich rywalem będzie Odra Brzeg, która we własnej hali odrobiła straty z pierwszego meczu z Super Pol Tęcza Leszno.

Dal wiślaczek środowy mecz był ostatnim sprawdzianem formy przed zaczynającym się w piątek turniej Final Four Euroligi.

Reklama

Druge mecze o miejsca 5-8:

Can Pack Kraków - Utex ROW Rybnik 85:58 (19:20, 20:18, 21:11, 25:9).

Wisła Can Pack: Agnieszka Majewska 18, Janell Burse 14, Anna Wielebnowska 11, Ewelina Kobryn 10, Liron Cohen 6, Paulina Pawlak 6, Dorota Gburczyk 6, Marta Fernandez 5, Katerina Zohnova 5, Iziane Castro Marques 4, Agnieszka Kułaga 0, Paulina Gajdosz 0.

Utex ROW: Katarzyna Krężel 20, Whitney Boddie 14, Agnieszka Jaroszewicz 8, Martyna Koc 7, Karolina Stanek 7, Katarzyna Suknarowska 2, Monika Sibora 0.

Pierwszy mecz wygrała Wisła 83:55, która zagra o 5. miejsce. Utex ROW będzie rywalizował o 7. miejsce.

Odra Brzeg - Super Pol Tęcza Leszno 84:66 (23:20, 24:10, 18:19, 19:17)

Odra: Brittany Denson 23, Jazmine Sepulveda 16, Xenia Steward 14, Justyna Daniel 12, Natalia Małaszewska 10, Ewelina Buszta 9, Marta Żyłczyńska 0.

Super Pol Tęcza: Joanna Walich 22, Edyta Krysiewicz 13, Magdalena Gawrońska 10, Joanna Czarnecka 7, Barbara Głocka 4, Żaneta Durak 3, Aleksandra Drzewińska 3, Barbara Kaszewska 2, Marta Gajewska 2.

Pierwszy mecz wygrał Super Pol Tęcza Leszno 65:56. Odra zagra o 5. miejsce.

O miejsca 9-13:

ŁKS Siemens AGD Łódź - INEA AZS Poznań 72:42 (20:8, 18:11, 15:6, 19:17)

ŁKS Siemens AGD: Alicja Perlińska 15, Dominic Seals 13, Ugochukwu Oha 12, Leona Jankowska 9, Justyna Grabowska 9, Agnieszka Makowska 8, Daria Dziwulska 2, Roksana Schmidt 2, Alena Novikava 2, Marta Hylewska 0.

INEA AZS: Adrianne Ross 16, Agnieszka Skobel 8, Joanna Kędzia 6, Natalia Mrozińska 4, Katarzyna Motyl 3, Chinyere Ukoh 3, Elżbieta Mowlik 2, Agata Rafałowicz 0, Eliza Gołumbiewska 0, Weronika Idczak 0, Anna Pamuła 0, Anita Szemraj 0.

MUKS Poznań - Blachy Pruszyński Lider Pruszków 58:62 (19:16, 17:16, 10:17, 12:13)

MUKS: Maurita Reid 17, Aleksandra Semmler 9, Barbara Skowronek 8, Adrianna Najtkowska 6, Paulina Antczak 6, Dorota Mistygacz 4, Magdalena Idziorek 3, Monika Banasik 3, Marta Mistygacz 2, Iwona Szarzyńska 0.

Blachy Pruszyński Lider: Anna Kuncewicz 18, Djenebou Sissoko 15, Magdalena Bibrzycka 11, Katarzyna Cymmer 10, Joanna Górzyńska-Szymczak 4, Katarzyna Bednarczyk 2, Mirela Pułtorak 2.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Brzeg | Leszno | mecz | Odra | Odra Brzeg | PLKK | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje