PLH: Remis w Oświęcimiu

Hokeiści Dworów Unii Oświęcim zremisowali z Wojasem Podhale Nowy Targ 2:2 w najciekawszym meczu 16. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej.

Podhale dwa razy obejmowało prowadzenie, jednak gospodarze za każdym razem doprowadzali do remisu.

Nowym liderem ligi został GKS Tychy, który pokonał w Katowicach tamtejszy GKS 7:3. Dziesięć minut przed końcem meczu doszło do bójki między Kowalskim, a Bagińskim i na obu została nałożona kara meczu.

Pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli hokeiści Comarchu Cracovii, pokonując KH Sanok 8:2.

Dwory Unia Oświęcim - Wojas Podhale Nowy Targ 2:2 (1:1, 0:1, 1:0, dogrywka 0:0).

Bramki: dla Unii - Mariusz Puzio (18), Waldemar Klisiak (48); dla Podhala - Janusz Hajnos (13), Michał Radwański (24).

Kary: Dwory Unia - 10; Podhale - 16 minut. Widzów ok. 1 500.

Comarch Cracovia - KH Sanok 8:2 (3:2,5:0,0:0)

Bramki: dla Cracovii - Mateusz Malinowski dwie (6,13), Sławomir Wieloch dwie (4, 22), Piotr Sarnik (23), Dalibor Rzimsky (24), Krzysztof Śliwa (29), Damian Słaboń (34); dla KH - Artur Dżoń (3), Maciej Radwański (15).

Kary: Cracovia - 12; KH - 14 minut. Widzów 1500.

GKS Katowice - GKS Tychy 3:7 (0:3,1:2,2:2)

Bramki: dla Katowic - R. Sobała (24, 44), Plutecki (54); dla Tych - Bagiński (3), Krzak (11, 17), Gwiżdż (28), Mejka (31), Gawlina (53), Ślusarczyk (56).

TKH Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 0:4 (0:2,0:1,0:1)

Bramki: Jurasek (8:24), Drzewiecki (13:02), Kostecki (28:50), Zachariasz (59:24)

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: hokeiści | Tychy | Sanok | Cracovia | targ | Nowy Targ | bramki | remis | gks | Podhale Nowy Targ