PLH: Emocje w Nowym Targu

Niesamowity mecz oglądali kibice Wojasa Podhala w piątkowym spotkaniu 13. kolejki PLH. Nowotarżanie ulegli na własnym lodowisku Dworom Unii Oświęcim 4:6, mimo że jeszcze w 46. minucie prowadzili 4:2.

Potem nastąpił jednak fantastyczny finisz gości, którzy po trafieniach Łukasza Sękowskiego, Jarosława Kłysa, Tomasza Wołkowicz i Mariusza Puzi zainkasowali komplet punktów.

Lider z Krakowa męczył się w Toruniu, ale ostatecznie wygrał 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo ComArchowi Cracovii zdobył niezawodny Leszek Laszkiewicz.

Wojas-Podhale SSA Nowy Targ - Dwory SA Unia Oświęcim 4:6 (2:0, 2:2, 0:4)

Bramki: Sebastian Biela (7.), Dariusz Łyszczarczyk (16., 27.), Janusz Hajnos (35.) - Roman Gavalier (21.), Jakub Radwan (33.), Łukasz Sękowski (47.), Jarosław Kłys (50.), Tomasz Wołkowicz (56.), Mariusz Puzio (60.).

Widzów 1200. Kary: Wojas - 6; Dwory Unia - 6 minut.

Toruński KH Thyssen Krupp Energostal - ComArch Cracovia 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Bramka - Leszek Laszkiewicz - (39.).

Widzów 3000. Kary: TKH - 14; Cracovia - 45 minut, w tym 20 minut (kara meczu) Krzysztof Śliwa i 10 minut Bartłomiej Piotrowski za niesportowe zachowanie.

KH Sanok - Zagłębie ZSME Sosnowiec 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)

Bramki: Bartłomiej Talaga (18.) - Adrian Kowalówka (50.), Rafał Plutecki (51.), Teddy da Costa (60.).

Widzów 1000. Kary: KH - 14; Zagłębie - 14 minut.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Sanok | bramki | gks | Podhale Nowy Targ | Tychy | kara | mecze | Zagłębie | Cracovia | emocje | Nowy Targ | targ