PLH: Cracovia wygrała w Tychach

W meczu na szczycie Polskiej Ligi Hokejowej mistrz Polski GKS Tychy przegrał z Comarch Cracovią 1:3. O zwycięstwie "Pasów" zadecydowała trzecia tercja, którą goście wygrali 3:0.

Łatwe zwycięstwo odniósł zespół Dworów Unii Oświęcim, który w Sosnowcu nie dał szans Zagłębiu pokonując je 6:2.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Bramki: Michal Belica (39.) - Damian Słaboń (45.), Pavel Urban (47.), Leszek Laszkiewicz (60.).

Widzów 3500. Kary: GKS - 34 minuty w tym kara meczu Krzysztof Śmiełowski, Cracovia - 8 minut.

Zagłębie ZSME Sosnowiec - Dwory SA Unia Oświęcim 2:6 (1:1, 0:4, 1:1)

Bramki: Jacek Rutkowski (14.), Teddy da Costa (49.) - Mariusz Puzio (7.), Jakub Radwan (22., 58.), Waldemar Klisiak (24.), Wojciech Stachura (28.), Roman Gavalier (34.).

Widzów 500. Kary: po 22 minuty.

Stoczniowiec Gdańsk - Wojas-Podhale SSA Nowy Targ 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Bramki: Maciej Urbanowicz (20., 31., 39.), Artur Kostecki (27.), Zdenek Jurasek (49.), Łukasz Zachariasz (51.).

Widzów 1000. Kary: Stoczniowiec - 22 minuty w tym 10 minut Łukasz Zachariasz za niesportowe zachowanie, Podhale - 24 minuty w tym 12 minut dla Tomasa Jakesa za rzucenie na bandę.

KH Sanok - TKH Thyssen Krupp Energostal 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Bramki: Przemysław Bomastek (7., 13.), Tomasz Proszkiewicz (19.).

Widzów 1010. Kary: KH - 10, TKH - 16 minut.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Podhale Nowy Targ | Tychy | Comarch | bramki | kara | gks | Cracovia