PLH: Cracovia górą w Oświęcimiu

Comarch Cracovia wygrał na wyjeździe z Dworami Unią Oświęcim 4:1 w najciekawszym spotkaniu 32. serii PLH.

W piątek komplet punktów wywalczyli także hokeiści GKS-u Tychy. Mistrz Polski pokonał TKH także 4:1.

Złą passę przerwała drużyna Zagłębia Sosnowiec, która po 12 porażkach z rzędu wygrała ze Stoczniowcem Gdańsk 3:2.

Dwory SA Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Bramki: Marek Ivan (28.) - Piotr Sarnik (8.), Rafał Twardy (34.), Michał Piotrowski (49.), Richard Safarik (55.).

Widzów 1500. Kary: Unia - 18 minut, w tym 10 za niesportowe zachowanie dla Mariusza Jakubika, Cracovia - 14 minut.

GKS Tychy - TKH Thyssen Krupp Energostal 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Bramki: Michal Belica (17., 27.), Sebastian Gonera (24.), Artur Gwiżdż (27.) - Tomasz Proszkiewicz (34.).

Widzów 1500. Kary: GKS - 14, TKH - 18 minut.

KH Sanok - Wojas-Podhale SSA Nowy Targ 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Bramki: Marcin Niemiec (55.) - Jarosław Różański (23., 56.).

Widzów 800. Kary: KH - 6, Podhale - 4 minuty.

Zagłębie ZSME Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Bramki: Marcin Frączek (26.),Tobiasz Bernat (33.), Rostislav Saglo (57.) - Łukasz Zachariasz (22., Maciej Urbanowicz (52.).

Widzów 500. Kary: Zagłębie - 16, Stoczniowiec - 26 minut, w tym 10 dla Macieja Urbanowicza.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Podhale Nowy Targ | Zagłębie | bramki | kara | Tychy | Comarch | gks | Cracovia