Piłkarze Podbeskidzia wyjechali do Dzierżoniowa

Trzydziestu piłkarzy zabrał ze sobą w czwartek do Dzierżoniowa na zgrupowanie trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Robert Kasperczyk. Obóz potrwa do 3 lutego. Bielszczanie rozegrają dwa sparingi: z GKS Bełchatów (30 stycznia) i GKS Katowice (3 lutego).

W kadrze znalazł się między innymi Piotr Rocki, który w środę uzgodnił nowe warunki kontraktu z Podbeskidziem. Do Dzierżoniowa wyjechał także 33-letni słowacki bramkarz Richard Zajac, który dzień wcześniej związał się na pół roku z możliwością przedłużenia. Słowak ostatnio bronił barw MFK Dubnica. Zabrało natomiast miejsca dla Damiana Świerblewskiego, który podpisał umowę z Ruchem Chorzów. Zacznie ona obowiązywać w lipcu, ale kluby rozmawiają już nad ewentualnym przejściem zawodnika jeszcze zimą.

Reklama

- Z zawodników testowanych w ostatnich dniach, do Dzierżoniowa trener zabrał tylko Daniela Jarosza. Nie pojechał natomiast Portugalczyk Rodriguez Helder Mendez, który nie znalazł uznania w oczach Kasperczyka. W kadrze jest kilku zawodników z drużyny młodzieżowej: Damian Byrtek, Mariusz Mikoda, Mateusz Kupczak i Piotr Urbańczyk - poinformował rzecznik klubu Jarosław Zięba.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | Bielsko Biała | gks | Podbeskidzia Bielsko-Biała

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje