PGE GKS szuka sposobów na zapełnienie stadionu

Działacze PGE GKS cały czas szukają skutecznych sposobów zwiększenia frekwencji na meczach piłkarskich. W tym roku zespół z Bełchatowa rozegra na swoim obiekcie jeszcze jeden mecz ligowy. Część widzów na pojedynek z Ruchem Chorzów będzie mogła wejść za darmo.

Najnowsza oferta promocyjna skierowana jest do sympatyków posiadających Kartę Kibica GKS Bełchatów. Każdy z nich ma szansę wejść bezpłatnie na mecz z Ruchem.

Reklama

"Warunkiem jest przyprowadzenie do klubu osoby, która nie ma jeszcze karty kibica, a chciałaby ją wyrobić. Jeśli to zrobi, to podobnie jak wprowadzający również za darmo obejrzy mecz z Ruchem" - poinformował rzecznik prasowy klubu Michał Antczak.

Kameralny stadion w Bełchatowie na meczach ligowych rzadko wypełnia się nawet w połowie. Jesienią tylko na mecz z Lechem przyszło ponad 3 tys. widzów. Spotkania z ŁKS i Widzewem Łódź oglądało ponad 2 tys. kibiców. Na pozostałych meczach frekwencja była jeszcze niższa.

Działacze klubu mają nadzieję, że zwiększenie liczby osób posiadających uprawniające do kupna biletów Karty Kibica GKS Bełchatów zwiększą wiosną frekwencję na trybunach bełchatowskiego stadionu.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę T-Mobile Ekstraklasy

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje