Pazzini, Aguero i Gilardino na liście życzeń Juventusu

Juventus szaleje na rynku transferowym. Klub z Turynu poszukując snajpera zamierza przygotować oferty kupna Giampaolo Pazziniego lub Sergio Aguero, ponieważ Fiorentina odrzuciła 16 milionów euro, jakie "Stara Dama" proponowała za Alberto Gilardino.

"La Repubblica" informuje, że jeden z trzech "tematów" transferowych Juventusu przestał być aktualny. Alberto Gilardino, najlepszy strzelec Fiorentiny nie trafi do "Starej Damy", gdyż jego klub uznał, że 16 milionów euro to za mało jak na tej klasy napastnika i odrzucił ofertę.

Reklama

W takim wypadku Juventus zamierza skierować swoje kroki do Sampdorii Genua, gdzie gra Giampaolo Pazzini, strzelec 19 goli w ubiegłym sezonie. "Il Corriere dello Sport" informuje, że działacze z Turynu chcą skusić reprezentanta Włoch do przenosin do "Starej Damy".

Jeśli chcą wystostować skuteczną ofertę transferową, będą musieli sięgnąć do kieszeni dość głęboko. Sampdoria oznajmiła bowiem, że automatycznie odrzucać będzie wszystkie oferty poniżej 20 milionów euro.

Jeśli i te plany spalą na panewce, alternatywą jest zakup Argentyńczyka Sergio Aguero. Zdaniem "Tuttosport" napastnik Aguero mógłby przyjść do Juventusu w zamian za brazylijskiego pomocnika Diego, który nie zrobił furory przy Stadio Olimpico.

Dowiedz się więcej na temat: sergio aguero | klub | Juventus

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama