Pawliuczenko chce opuścić Tottenham

Reprezentant Rosji Roman Pawluczenko chce opuścić Tottenham Hotspur. Napastnik po powrocie ze zgrupowania swojej kadry ma zamiar porozmawiać na ten temat z menadżerem "Kogutów" Harrym Redknappem.

27-letni Pawluczenko od początku sezonu nie znajduje uznania w oczach menadżera i przegrywa rywalizację z Jermainem Defoe, Robbie Keanem oraz Peterem Crouchem. Jak dotychczas, na boisku pojawił się jedynie 4 razy wchodząc z ławki rezerwowych.

Reklama

- Chcę odejść - powiedział wprost rosyjski napastnik. - Siedzę na ławce rezerwowych od pół roku, przez co dodatkowo w ważnym momencie straciłem nawet miejsce w podstawowym składzie reprezentacji, która walczy obecnie o awans do finałów Mistrzostw Świata.

- Przed sezonem usłyszałem od Harry'ego Redknappa, że czterech równorzędnych napastników to dla niego optymalna liczba, ale teraz utrzymuje, że potrzebuje tylko trzech, a ja jestem czwarty - dodał ze złością.

- Po meczach ze Słowenią razem z moim agentem polecę do Londynu i rozpoczniemy negocjacje - dodał Pawluczenko. - Osobiście chcę wziąć w nich udział, by móc zapytać o cenę, jakiej zażyczy sobie za mnie klub. Mam nadzieję, że osiągniemy kompromis.

Rosyjski napastnik w sierpniu 2008 przeniósł się do Anglii ze Spartaka Moskwa. Trenerem "Kogutów" był wtedy Juande Ramos.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napastnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje