Packers wciąż bez zwycięstwa

Cztery podania na touchdown w wykonaniu Bretta Favre'a nie zapobiegły porażce Green Bay Packers, którzy przegrali na wyjeździe z Carolina Panthers 29-32 i pozostają bez zwycięstwa w NFL.

Drużyna z Green Bay, która zajmuje obecnie ostatnią pozycję w NFC North, legitymuje się bilansem 0-4 i notuje najgorszy początek sezonu od 1988 roku.

Reklama

Na Bank of America Stadium w Charlotte w meczu kończącym czwartą kolejkę gospodarze prowadzeni przez Jake'a Delhomme'a na początku czwartej kwarty prowadzili 32-21 po jednym z dwóch "biegowych" przyłożeń w wykonaniu Stephena Davisa. Jednak dwie dobre serie ofensywne Packers zakończone podaniami na touchdown Favre'a spowodowały, że doszło do dramatycznej końcówki.

Szansa na pierwsze zwycięstwo ekipy z Green Bay w tym sezonie jednak prysła, gdy w ostatniej ofensywnej serii Favre podał do Donalda Drivera, a temu ostatniemu piłkę z rąk wybił Chris Gamble.

Zobacz TABELE po czterech seriach spotkań

***

Odbierający Detroit Lions Charles Rogers będzie zawieszony na cztery mecze za naruszenie przepisów dotyczących używania zakazanych substancji, poinformowała stacja ESPN.

Dowiedz się więcej na temat: NFL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama