Owen wróci na Anfield?

Liverpool stanął do walki o wykupienie z Newcastle United Micheal'a Owen'a. Wobec tego z marzeniami o Owen'ie raczej muszą pożegnać się Tottenham Londyn i Manchester City.

Owen jest wychowankiem klubu z Anfield Road i zdecydowanym ulubieńcem fanów "The Red's". Wydaje się więc, że wybierze ewentualną ofertę od rodzimego klubu.

Reklama

Rafa Benitez w wizji zespołu ma miejsce dla wychowanka klubu i to on jest pomysłodawcą tego ruchu. Wobec niejasnej przyszłości Newcastle United kilku graczy tego klubu zostało wystawionych na listę transferową. Wśród nich jest 29-letni napastnik, za którego trzeba wyłożyć na stół 2 miliony funtów.

Hiszpański menedżer w styczniu zamierza uzupełnić kadrę Liverpool'u. - Nie wiem jeszcze ile będę mógł wydać. Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym z właścicielami klubu - zastrzega. - Jeśli nikogo nie sprowadzę, to będzie dobrze, ale myślę o pozbyciu się kilku zawodników, więc trzeba to zrównoważyć - zdradza. W gronie przewidzianych do opuszczenia drużyny typowany jest Jermaine Pennant.

Problemem Beniteza może być zatrzymanie w klubie zawodników, którym kończą się kontrakty. Dirk Kuyt, Daniel Agger i Fabio Aurelio od czerwca mogą być wolnymi zawodnikami. - Jeśli doprowadzimy te sprawy do końca, to możemy rozmawiać o przyszłości - mówi. - Mamy wielu piłkarzy, co do których musimy się zastanowić - uzupełnia.

Rafa informuje, że wszystkie kwestie dotyczące kadry Liverpool'u będą podejmowane dopiero po jego negocjacjach z władzami. - Pierwszą rzeczą, którą musimy przedyskutować jest mój kontrakt - zastrzega Hiszpan.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wroc | united | Newcastle United

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama