Olimpijski konkurs na skoczni K-120 - Wyniki

Trwa 2. seria

WYNIKI

Reklama

MiejsceZawodnikKraj1.SkokNota2. skokNota łączna
1AMMANN SimonSUI132,5140,5133281,4
2MAŁYSZ AdamPOL131137,3128269,7
3HAUTAMAEKI MattiFIN127129,1125,5256
4HANNAWALD SvenGER132,5140,5131255,3
5HORNGACHER StefanAUT125123,5124247,2
6KUETTEL AndreasSUI125125122245,6
7FUNAKI KazuyoshiJPN126,5128,7121245,5
8KOCH MartinAUT126126,3121,5244,5
9SCHMITT MartinGER126127,3119,5244,4
10AHONEN JanneFIN124119,2123,5241,5
11KRANJEC RobertSLO122118,1122,5237,6
12HOCKE StephanGER125123,5120,5236,9
13ZONTA PeterSLO124121,2120234,2
14HOELLWARTH MartinAUT123,5122,3117,5233,3
15PETERKA PrimozSLO123120,9119,5233
16UHRMANN MichaelGER124120,2119232,4
17KOBELEV ValeryRUS121115,3121,5231,5
18JUSSILAINEN RistoFIN121,5116,7117,5226,2
19CECON RobertoITA120113119,5225,6
20HARADA MasahikoJPN119,5115,1116,5222,8
21WIDHOELZL AndreasAUT120,5114,9116,5222,6
22FRAS DamjanSLO123119,9113,5221,2
23DESSUM NicolasFRA118,5110,3118,5220,1
24MIYAHIRA HideharuJPN117108,6116215,4
25BARDAL AndersNOR118,5110,3114,5212,9
26INGEBRIGTSEN TommyNOR119110,7112207,8
27FREIHOLZ SylvainSUI118110,4110,5205,8
28CHEDAL Emmanuel FRA118,5111,3109,5204,9
29MATEJA RobertPOL117108,6109,5202,2
30FILIMONOV StanislavKAZ120,5114,9105197,4

Wyniki 1. serii

 

k-120
MiejsceZawodnikKrajSkokNota
1AMMANN SimonSUI132,5140,5
1HANNAWALD SvenGER132,5140,5
3MAŁYSZ AdamPOL131137,3
4HAUTAMAEKI MattiFIN127129,1
5FUNAKI KazuyoshiJPN126,5128,7
6SCHMITT MartinGER126127,3
7KOCH MartinAUT126126,3
8KUETTEL AndreasSUI125125
9HOCKE StephanGER125123,5
10HORNGACHER StefanAUT125123,5
11HOELLWARTH MartinAUT123,5122,3
12ZONTA PeterSLO124121,2
13PETERKA PrimozSLO123120,9
14UHRMANN MichaelGER124120,2
15FRAS DamjanSLO123119,9
16AHONEN JanneFIN124119,2
17KRANJEC RobertSLO122118,1
18JUSSILAINEN RistoFIN121,5116,7
19KOBELEV ValeryRUS121115,3
20HARADA MasahikoJPN119,5115,1
21FILIMONOV StanislavKAZ120,5114,9
22WIDHOELZL AndreasAUT120,5114,9
23CECON RobertoITA120113
24CHEDAL Emmanuel FRA118,5111,3
25INGEBRIGTSEN TommyNOR119110,7
26FREIHOLZ SylvainSUI118110,4
27BARDAL AndersNOR118,5110,3
28DESSUM NicolasFRA118,5110,3
29MIYAHIRA HideharuJPN117108,6
29MATEJA RobertPOL117108,6
31KIM Hyun KiKOR117,5108,5
32LJOEKELSOEY RoarNOR116,5107,2
33SANTIAGO RemiFRA117106,1
34ALBORN AlanUSA115,5105,4
35FATKULLIN IldarRUS114,5103,1
36MAZOCH Jancze114102,7
37LINDSTROEM Veli-MattiFIN114,5102,1
38BYSTOEL LarsNOR11399,4
39CHVYKOV DimitryKGZ11398,4
39TAJNER TomisławPOL11398,4
41KASAI NoriakiJPN11097,5
42JONES ClintUSA110,594,4
43POCHWAŁA TomaszPOL110,593,9
44JANDA Jakubcze108,591,3
45STEINAUER MarcoSUI106,587,2
46KANG Chil GuKOR10483,2
47POLUNIN MaximKAZ104,583,1
48CHOI Yong JikKOR106,581,6
49SALUMAE JensEST10378,9
50BELOV AlexanderRUS96,566,7

Dowiedz się więcej na temat: skok | robert | konkurs | olimpijski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje