Oilers 13 raz lepsi od Senators

Po zwycięstwie nad Ottawa Senators hokeiści Edmonton Oilers mogą pochwalić się tym, że rywale nie są w stanie wygrać z nimi już od 13 spotkań. Przy okazji Oilers zbliżyli się do Dallas Stars na dwa punkty, walcząc o play off.

Tommy Salo zatrzymał 17 strzałów rywali z Ottawy, a dla Oilers bramki zdobywali: Anson Carter, Rem Murray, Brian Swanson i Mike Comrie.

Z kolei hokeiści Dallas Stars, których gonia Oilers, zremisowali wyjazdowe spotkanie z Montreal Canadiens.

Obrońcom Pucharu Stanley'a, Colorado Avalanche nie udał się wyjazd do Atlanty. Polegli tam z miejscowymi Trashers. Miejscowi prowadzili po pierwszej tercji 1:0 po bramce Pothier. W trzeciej tercji wynik meczu ustalił Vigier. Stało się to w ostatniej minucie tej odsłony.