Nowi zawodnicy w Legii?

Paweł Sibik na pewno nie zostanie zawodnikiem Legii. Odra Wodzisław postawiła zbyt wysokie warunki na które w obecnej sytuacji finansowej Legia pozwolić sobie nie mogła.

- To już koniec negocjacji, teraz postanowiłem poszukać wzmocnień w Jugosławii - powiedział trener Dragomir Okuka na łamach Super Expressu. - Mam na oku trzech piłkarzy, dwóch z nich to zawodnicy Crvenej Zvezdy Belgrad. Przyjdą do nas, jeśli odzyskają własne karty z klubu i nie trzeba będzie płacić za transfer albo jeśli cena wypożyczenia będzie niewysoka.

Reklama

Natomiast "Życie" dowiedziało się, że piłkarz, który jest najbliżej przejścia do Legii, to doskonale znany Dragomirowi Okuce z ligi jugosłowiańskiej pomocnik Crvenej Zvezdy Belgrad Branko Jelić. Ten 25-latek (183 centymetry wzrostu, 74 kilogramy wagi) popadł ostatnio w konflikt ze swoim klubem i dlatego "zvezdarze" skłonni są promować go na Łazienkowskiej.

- Czekamy na niego. Powinien dołączyć do drużyny w ciągu najbliższych dni - powiedział "Życiu" kierownik drużyny Ireneusz Zawadzki. Czeka również na niego Aleksander Vuković, gdyż obaj piłkarze pochodzą z Bania Luki.

Autor: Marcin Gołębiewski

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | zawodnicy | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje