NHL: Pięć dogrywek!

W meczu półfinałowym Konferencji Wschodniej Pucharu Stanleya hokeiści Pittsburgh Penguins przegrali po pięciu dogrywkach z Philadelphia Flyers 1:2. Stan rywalizacji best-of-seven jest remisowy 2:2.

Zwycięstwo Flyers zapewnił w pierwszej sekundzie trzynastej minuty piątej dogrywki Keith Primeau. W ten sposób zakończył się w Pittsburghu trzeci pod względem długości mecz w historii NHL. - To wspaniałe, trudno w to uwierzyć - stwierdził Keith Primeau, który podpisał właśnie wielomilionowy kontrakt z Flyers. Przy jego strzale bramkarz Penguins, Ron Tugnutt był bezradny, chociaż wcześniej obronił aż 70 strzałów rywali.

Mecz z przerwami trwał aż siedem godzin, a część widzów po prostu spała w fotelach na widowni.

Teraz oba zespoły rozegrają piąty mecz w Filadelfii.

Dowiedz się więcej na temat: piana | Pittsburgh Penguins | mecz | NHL