NFL: Raiders podejmują Broncos!

Wielkim zainteresowaniem cieszy się niedzielne spotkanie drużyny Sebastiana Janikowskiego, Oakland Raiders podejmą Denver Broncos. Stawka meczu jest duża, gdyż obie drużyny są najsilniejszymi w dywizji i w opinii fachowców między sobą powinny rozstrzygnąć rywalizację o miejsce w play-off.

O frekwencję szefowie Raiders mogą być bardzo spokojni, bowiem już w środę wieczorem wszystkie bilety zostały sprzedane. W niedzielne popołudnie ponad 62000 widzów zasiądzie na trybunach, aby dopingować Sebastiana i jego kolegów.

Reklama

Po zwycięstwie w Indianie akcje Raiders znacznie wzrosły. Mają oni na koncie już dwa zwycięstwa, niedzielni rywale z Colorado już przegrali jedno spotkanie i będą chcieli nadrobić dystans punktowy jaki dzieli ich od ekipy Janikowskiego.

- Musimy wreszcie znaleźć sposób na pokonanie Broncos, gdyż nie wygraliśmy z nimi od czterech lat - odgraża się Jon Gruden, coach Raiders. - Jest to bardzo dobra drużyna, ma świetny atak i będzie to prawdziwy test dla naszych obrońców. Nie możemy zawieść swoich kibiców - dodał.

Zapowiada się wielkie widowisko, w którym decydujące znaczenie może mieć skuteczność Sebastiana. Życzymy mu, aby wszystkie jego kopnięcia były skuteczne.

Chris Reiko, Oakland

Dowiedz się więcej na temat: NFL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje