NFL Europe: Fire przegrali w Glasgow

Dwa podania na przyłożenia w drugiej kwarcie wykonane przez Scotta Dreisbacha poprowadziły Claymores do niezwykle ważniej wygranej na własnym obiekcie z Rhein Fire w 6. serii spotkań NFL Europe.

Quarterback, ulokowany w lidze przez Detroit Lions, skutecznie obsłużył z 12 jardów wide receivera Jasona Bywortha oraz z 16 jardów Dondre'a Gilliama tuż przed przerwą.

Claymores przejęli wówczas kontrolę nad pojedynkiem i nie oddali jej do końca dzięki dobrej obronie przeciwko najlepszej w lidze ofensywie biegowej. W dowiezieniu wygranej do końca pomogła także ekipie z Glasgow świetna gra running backa Herberta Goodmana.

Dzięki zwycięstwu Claymores poprawili swój bilans do stanu 3-3, a Fire z bilansem 4-2 spadli na drugie miejsce w tabeli sezonu regularnego. Prowadzenie w lidze objęli Frankfurt Galaxy po dramatycznym zwycięstwie nad Amsterdam Admirals 21-19.