MŚ w lotach - Wyniki

Wyniki po dwóch seriach

MiejsceZawodnikKraj1.skokNota2.skokNota łączna
1Hannawald SvenGER202197,4202396,3
2Schmitt MartinGER182170,9202368,3
3Hautamaeki MattiFIN202,5193182363,4
4Lindstroem Veli-MattiFIN191182,2189,5362,6
5Ammann SimonSUI184,5170,4195,5360
6Cecon RobertoITA189,5177,4181346,6
7Widhoelzl AndreasAUT162141,4195329,4
8Duffner ChristofGER161,5141,8191,5321,6
9Hoellwarth MartinAUT179165,8169,5319,2
10Jussilainen RistoFIN175,5161,1170315,6
11Kranjec RobertSLO172155,4172312,3
12Peterka PrimozSLO165,5148,6177310,5
13Uhrmann MichaelGER155133187309,4
14Ingebrigtsen TommyNOR155,5133,6186,5307,4
15Bardal AndersNOR182170,4157307,3
16Koch MartinAUT167,5150169301,8
17Santiago RemiFRA174158,8154,5292,2
18Malysz AdamPOL184172,8142291,7
19Chedal EmmanuelFRA154130,3172,5287,8
20Medved IgorSLO161,5143,3152273,7
21Choi Heung ChulKOR165,5148,1150272,1
22Sakala JaroslavCZE156,5135,3155,5271,4
23Funaki KazuyoshiJPN146125,2162271,1
24Ahonen JanneFIN160142,5151,5270,3
25Freiholz SylvainSUI151129,7156,5266,5
26Mazoch JanCZE156130,2153,5262,4
27Jiroutek JakubCZE161140,2146260,4
28Mesik MartinSVK154,5132,4151,5258,7
29Goldberger AndreasAUT149,5127,4140,5243,5
30Kang Chil GuKOR162141,9128,5240,6

Reklama

Wyniki po 1. serii

MiejsceZawodnikKrajSkokNota
1Hannawald SvenGER202197,4
2Hautamaeki MattiFIN202,5193
3Lindstroem Veli-MattiFIN191182,2
4Cecon RobertoITA189,5177,4
5Małysz AdamPOL184172,8
6Schmitt MartinGER182170,9
7Ammann SimonSUI184,5170,4
7Bardal AndersNOR182170,4
9Hoellwarth MartinAUT179165,8
10Jussilainen RistoFIN175,5161,1
11Santiago RemiFRA174158,8
12Kranjec RobertSLO172155,4
13Koch MartinAUT167,5150
14Peterka PrimozSLO165,5148,6
15Choi Heung ChulKOR165,5148,1
16Medved IgorSLO161,5143,3
17Ahonen JanneFIN160142,5
18Kang Chil GuKOR162141,9
19Duffner ChristofGER161,5141,8
20Widhoelzl AndreasAUT162141,4
21Jiroutek JakubCZE161140,2
22Sakala JaroslavCZE156,5135,3
23Ingebrigtsen TommyNOR155,5133,6
24Uhrmann MichaelGER155133
25Mesik MartinSVK154,5132,4
26Chedal EmmanuelFRA154130,3
27Mazoch JanCZE156130,2
28Freiholz SylvainSUI151129,7
29Goldberger AndreasAUT149,5127,4
30Funaki KazuyoshiJPN146125,2
31Pochwała TomaszPOL148,5124,7
32Alborn AlanUSA146,5119,3
33Tajner TomisławPOL147118,9
34Mateja RobertPOL139113,8
35Bilban BlazSLO140,5112,6
36Kuettel AndreasSUI138,5111,2
37Dessum NicolasFRA135,5109,1
38Jones ClintUSA136104,7
39Schwall TommyUSA130,598,1
40Ritzerfeld JoergGER12088,5
41Higashi AkiraJPN11986,8
42Doennem Olav MagneNOR11582,5
43Juris JaanEST11375,1
44Kreuzer ChristophNED11273,9
45Miyahira HideharuJPN11172,7
46Zelencik JanSVK11071,5
47Orsula DusanSVK10462,8
48Janda JakubCZE9855,6
49Ljoekelsoey RoarNOR9450,8

Dowiedz się więcej na temat: PLL LOT | robert | skok | USA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje