MŚ Lahti - wyniki

Wyniki konkursu skoków o mistrzostwo świata

WYNIKI

Reklama

MiejsceZawodnikKrajI skokI NotaII skokII NotaNota łączna
1 Schmitt, MartinGER124,5132,3131144276,3
2 Małysz, AdamPOL126135128,5138,5273,5
3 Ahonen, JanneFIN124,5132,8125,5134,6267,4
4 Hoellwarth, MartinAUT117117,3125,5134,1251,4
5 Horngacher, StefanAUT114,5111,3123127,6238,9
6 Hannawald, SvenGER115,5114,6119,5122,3236,9
7 Herr, AlexanderGER115112,7119,5121,8234,5
8 Stensrud, HenningNOR113,5108118118,6226,6
9 Kantee, VilleFIN114,5111,3116114225,3
10 Soininen, JaniFIN114111,9113,5110,5222,4
11 Goldberger, AndreasAUT111,5107,4113110,1217,5
12 Jussilainen, RistoFIN114108,9112,5107,7216,6
13 Uhrmann, MichaelGER111,5105,4113108,1213,5
14 Miyahira, HideharuJPN109,5102,3114110,9213,2
14 Loitzl, WolfgangAUT110103,2113,5110213,2
16 Romoren, Bjoern EinarNOR10898,110999,9198
17 Mateja, RobertPOL10796,3109101,4197,7
18 Cecon, RobertoITA112105,310592,2197,5
19 Kasai, NoriakiJPN111,5107,4102,588,2195,6
20 Yoshioka, KazuyaJPN103,589,5111105194,5
21 Radelj, JureSLO104,591,8109100,9192,7
22 Freiholz, SylvainSUI107,597,2105,593,6190,8
23 Ingebrigtsen, TommyNOR105,593,110693,5186,6
24 Sakala, JaroslavCZE103,590,510694,5185
25 Jaafs, KristofferSWE1111049979,4183,4
26 Dessum, NicolasFRA106,593,910687,5181,4
27 Janda, JakubCZE10797,310184181,3
28 Skupień, WojciechPOL108,59910080,7179,7
29 Kuettel, AndreasSUI10591,2102,586,7177,9
30 Urh-Zupan, PrimozSLO104,590,3101,585,4175,7

WYNIKI I SERII

PozycjaZawodnikKrajOdległo?ćNota
1 Małysz, AdamPOL126135
2 Ahonen, JanneFIN124,5132,8
3 Schmitt, MartinGER124,5132,3
4 Hoellwarth, MartinAUT117117,3
5 Hannawald, SvenGER115,5114,6
6 Herr, AlexanderGER115112,7
7 Soininen, JaniFIN114111,9
8 Kantee, VilleFIN114,5111,3
8 Horngacher, StefanAUT114,5111,3
10 Jussilainen, RistoFIN114108,9
11 Stensrud, HenningNOR113,5108
12 Goldberger, AndreasAUT111,5107,4
12 Kasai, NoriakiJPN111,5107,4
14 Uhrmann, MichaelGER111,5105,4
15 Cecon, RobertoITA112105,3
16 Jaafs, KristofferSWE111104
17 Loitzl, WolfgangAUT110103,2
18 Miyahira, HideharuJPN109,5102,3
19 Skupień, WojciechPOL108,599
20 Romoren, Bjoern EinarNOR10898,1
21 Janda, JakubCZE10797,3
22 Freiholz, SylvainSUI107,597,2
23 Mateja, RobertPOL10796,3
24 Dessum, NicolasFRA106,593,9
25 Ingebrigtsen, TommyNOR105,593,1
26 Radelj, JureSLO104,591,8
27 Kuettel, AndreasSUI10591,2
28 Sakala, JaroslavCZE103,590,5
29 Urh-Zupan, PrimozSLO104,590,3
30 Yoshioka, KazuyaJPN103,589,5
31 Dolezal, MichalCZE103,588
32 Medved, IgorSLO102,586,7
33 Harada, MasahikoJPN10286,3
34 Chedal, EmmanuelFRA101,584,9
34 Hlava, JakubCZE101,584,9
36 Steinauer, MarcoSUI9776,8
37 Fras, DamjanSLO98,576,5
38 Jones, ClintUSA97,574,7
38 Doennem, Olav MagneNOR97,574,7
40 Loeffler, FrankGER9571,7
41 Alborn, AlanUSA94,569,3
42 Kalinitschenko, AntonRUS89,560,3
43 Juris, JaanEST8959,9
44 Mesik, MartinSVK9057,7
45 Bachleda, MarcinPOL8857,6
46 Fatkullin, IldarRUS8856,1
47 Mayr, IngemarNED8654,5
48 Choi, Heung ChulKOR8752,3
49 Froeier, RickardSWE83,549
50 Munters, JohanSWE8139

Dowiedz się więcej na temat: lahti

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama