MŚ: Bilety na Kostarykę i Ekwador w zasięgu ręki

Chociaż pula biletów z PZPN na grupowe mecze Polaków w MŚ jest bardzo skąpa, to jednak raczej nie powinno zabraknąć wejściówek dla fanów "biało-czerwonych" rozprowadzanych przez FIFA.

Tylko na mecz z Niemcami w Dortmundzie (14 czerwca) naprawdę trudno będzie zdobyć bilet z innego niż PZPN źródła.

Reklama

Natomiast spotkania z Ekwadorem i Kostaryką mogą obejrzeć wszyscy chętni, bowiem trudno spodziewać się, by nasze spotkania z tymi drużynami cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kibiców z innych krajów. Oznacza to, że praktycznie cała pula FIFA będzie do kupienia.

Po odliczeniu biletów przekazanych do poszczególnych federacji na oba spotkania pozostanie do nabycia prawie 65 tysięcy kart wstępu, tak więc na mecz z Ekwadorem (9 czerwca w Gelsenkirchen) dostępnych będzie 36,5 tysiąca, a z Kostaryką (20 czerwca w Hanowerze) ponad 28 tysięcy.

Bilety rozprowadzane przez FIFA można zamawiać do 15 stycznia, a rezerwować je można na stronie www.fifaworldcup.com. Po zarejestrowaniu się i wypełnieniu kilkustronicowego formularza możemy zamówić wejściówki z dowolnej kategorii (cena od 35 do 100 euro + koszty wysyłki). Losowanie wybrańców, którzy będą mogli kupić wejściówki zaplanowano na 31 stycznia.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: PZPN | mecz | pula | FIFA | bilety | Ekwador

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje