MP w skokach narciarskich: Możliwy udział Małysza

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostaną w piątek i sobotę rozegrane na skoczni HS-106 w Szczyrku Skalite oraz na trasach biegowych na Kubalonce. Niewykluczony jest udział w nich Adama Małysza.

Na razie trudno powiedzieć, czy w sobotnim konkursie indywidualnym wystartuje Małysz. Wcześniej informowano, że najlepszy polski skoczek chce spokojnie potrenować przed mistrzostwami świata w Oslo. Rzecznik mistrzostw Tomasz Furtak powiedział jednak, że skoczek znajduje się na liście startowej konkursu indywidualnego. Natomiast nie weźmie udziału w rywalizacji drużynowej. W zawodach kibice ujrzą za to Kamila Stocha.

Reklama

Mistrzostwa rozpocznie w piątek o godzinie 11.00 na skoczni Skalite konkurs skoków do kombinacji norweskiej. O godzinie 15.00 na rozbiegu pojawią się skoczkowie narciarscy, który rywalizować będą w konkursie drużynowym. Start drugiej serii wyznaczony został na godzinę 16.10.

W sobotę o 9.30 na skoczni Skalite przeprowadzone zostaną kwalifikacje do konkursu indywidualnego. Pierwsza seria rozpocznie się o 11.15, a druga o 12.30. Popołudniu, o 15.30 na trasę biegową na Kubalonce wyruszą kombinatorzy norwescy.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Kamil Stoch

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje