Modrić: Powinni bać się Tottenhamu!

Luca Modrić jest zachwycony wysokim zwycięstwem Tottenhamu nad Twente Enschede w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Chorwat uważa, że po wygranej z Holendrami 4-1 europejskie drużyny powinny poważnie obawiać się drużyny "Kogutów".

Rozgrywający Tottenhamu jest pewien, że wygrywając z mocną drużyną Twente, wysłał wraz z kolegami czytelną wiadomość do reszty europejskich drużyn grających w Lidze Mistrzów. Wiadomość ta mówi: "Uważajcie na Tottenham i bójcie się nas!".

Reklama

"Pokazaliśmy, że inne drużyny powinny się nas bać. Jeśli będziemy grać tak, jak zagraliśmy w środowy wieczór, to nie obawiam się nikogo w Lidze Mistrzów" - powiedział Luka Modrić.

"Kiedy przyszedłem do Tottenhamu chciałem grać w wielkich meczach, grać w Lidze Mistrzów i wygrywać trofea zarówno w Anglii, jak i w Europie. Mam nadzieję, że teraz jesteśmy na dobrej drodze do triumfów. Trzeba w to wierzyć, bo jeśli nie wierzysz, to nigdy niczego nie osiągniesz. Nasza drużyna właśnie nabrała tej niezbędnej wiary" - dodał chorwacki rozgrywający.

W kolejnym meczu Ligi Mistrzów "Koguty" zagrają z Interem Mediolan, który zdemolował 4-0 Werder Brema. Modrić twierdzi, że i w tym spotkaniu Tottenham ma szansę na zwycięstwo.

"Jasne, że mamy szanse. Czemu nie? Jesteśmy zrelaksowani po zwycięstwie i czekamy na Inter. Nie mamy nic do stracenia".

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje