Mistrzostwa świata jednak z dekoderem

- Sygnał, jeśli chodzi o mecze reprezentacji Polski na żywo, jak również mecz otwarcia, a także półfinały i finał będą bezpłatne. Trzeba jednak mieć urządzenie do odbioru tego sygnału - powiedział "Życiu", właściciel stacji Polsat, Zygmunt Solorz.

Dla kibiców chcących oglądać występy biało-czerwonych na mistrzostwach świata oznacza to, że będą musieli kupić dekodery. Koszt dzierżawy to około 100 zł. plus koszty aktywacji ok. 399 zł. Istnieje też wariant kupienia dekodera Polsatu za ok. 600 zł. - Obecnie szykujemy specjalne promocje związane z mistrzostwami, więc jest szansa, że ceny będą niższe - zapowiada Solorz.

Reklama

A co na to FIFA? - Ponieważ pojawiły się pogłoski, że chcemy pobierać opłaty za transmisje z meczów reprezentacji Polski, więc pośrednik, od którego kupiliśmy prawa, chciał wyjaśnień. Przedstawiliśmy swoje stanowisko i od tamtej pory jest cisza - odpowiada właściciel stacji.

Kibice, którzy nie będą mieli dekoderów, będą mogli obejrzeć jedynie retransmisje. - Transmisje będą dostępne tylko przez dekoder, z tym, że za mecze Polaków nie trzeba będzie płacić, a za spotkania innych - tak.

INTERIA.PL/Życie
Dowiedz się więcej na temat: mecz otwarcia | właściciel | mecze | mistrzostwa świata

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje