Mistrzostwa Argentyny: Faworyci wygrywają

11. kolejka argentyńskiej Torneo Apertura nie przyniosła niespodziewanych rozstrzygnięć. Swoje spotkania wygrały trzy najlepsze zespoły ligowej tabeli.

Męczyło się tylko Independiente, które po 11 minutach przegrywało z Arsenalem de Sarandi 0:2. Podrażnione "czerwone diabły" szybko jednak odzyskału inicjatywę i pięć minut po przerwie wynik dla Independiente był już korzystny.

Wyniki 11. kolejki:

Independiente - Arsenal de Sarandi 3:2 (2:2) Pusineri (35), Insua (43 karny), Silvera (51) - Morales (9), Gonzalez (11)

Rosario Central - Huracan 2:2 (2:2) Pino (5), Figueroa (10) - Comba (30), Alonso (35)

Gimnasia La Plata - Olimpo 1:1(0:0) Turienzo (71) - Novarese (91)

San Lorenzo - Newell's Old Boys 2:1(1:1) Morel (19), Astudillo (54) - Manso (1)

Banfield - Colon 0:0

Lanus - Racing 2:1(0:1) Bustos Montoya (48, 88) - Gonzalez (36)

Talleres - Estudiantes 2:1(1:0) La Paglia (33 karny), Devallis (87) - Farias (83)

Boca Juniors - Velez Sarsfield 2:0 (1:0) Tevez (9), Barros Schelotto (74)

Nueva Chicago - River Plate 1:3 (0:2) Gonzalez (15, 53), Dalessandro (36) - Carreńo (71)