Mihajlović: Boruc to wartość dodatkowa

Nowy trener Firentiny Sinisa Mihajlovic wyraził opinię, że jego klub zasługuje na miejsce pośród największych i najlepszych drużyn Serie A. Florencki klub, do którego przeszedł Artur Boruc, rozpoczął w czwartek zgrupowanie w Cortina d'Ampezzo.

"Fiorentina zasługuje na miejsce wśród czterech pierwszych drużyn. Jestem przekonany, że wejdziemy do rozgrywek Ligi Mistrzów. Są formacje, które wydają więcej niż my, ale ten klub ma wszelkie dane ku temu, by znaleźć się w czołówce, na takim samym poziomie co Milan, Juventus, Roma i Palermo. Technicznie jesteśmy bardzo dobrą drużyną".- powiedział Mihajlovic w wywiadzie dla włoskiej telewizji.

Reklama

"Jeśli chodzi o charakter, to postaram się przekazać chłopcom mój, ja nigdy się nie poddaję, zawsze chcę wygrać" - dodał trener Fiorentiny.

W pierwszym dniu zgrupowania nieobecny był Artur Boruc, który oficjalnie od środy jest bramkarzem klubu Serie A. Spodziewany jest w Cortinie w piątek. W poniedziałek zaś ma odbyć się jego formalna prezentacja.

"Boruc to wartość dodatkowa i jesteśmy pewni, że nie stworzy żadnego problemu, lecz wniesie ważny wkład do zespołu" - oświadczył Mihajlovic.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Serie A | Artur Boruc | Sinisa Mihajlovic | klub | Boruc

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje