Michalczewski: Seks mnie nakręca

Dariusz Michalczewski wygrał na zawodowym ringu 48 walk i o boksie powiedział już niemal wszystko.

W rozmowie z "Super Expressem" Tygrys odkrył tajniki swojego prywatnego życia, wyznając, że bardzo lubi seks. - Seks jest jednym z motorów mojego życia, nakręca mnie - powiedział Tiger.

Reklama

Michalczewski lubi być na czołówkach gazet nie tylko sportowych. Często opowiada o swoim życiu, problemach rodzinnych i nowej partnerce. Lubi być w blasku fleszy i kamer.

W rozmowie z "Super Expressem" Tygrys wyznał, że nie narzuca sobie wstrzemięźliwości seksualnej przed walką, żeby nie tracić sił, ale dlatego, że nie ma ochoty.- Ja po prostu, jak to się brutalnie mówi, nie mam wtedy... głowy do d.... Nawet nie wiem, czy mógłbym - z rozbrajającą szczerością opowiada.

Michalczewski powiedział, że miał w życiu wiele partnerek. Ile? - Nie pamiętam dokładnie. Nie chcę czegoś palnąć. Na pewno nie więcej niż przeciętny człowiek - stwierdził.

Mistrza świata najbardziej w kobietach podnieca piękną twarz, ładne oczy i zęby.., ale chce również, aby dziewczyna była miła i sympatyczna. Tygrys zainicjował swoje życie seksualne miając ...13 lat. Nie podrywa dziewczyn, ale obserwuje je i ściąga je wzrokiem.

Z pożycia z obecną partnerką Patrycją, Dariusz jest zadowolony.- Bardzo się pragniemy, kochamy się codziennie - wyznaje.

Z tej strony sportowca mało kto zna. Głównie liczą się jego wyniki sportowe, osiągnięcia, medale... Ale jak widać, sportowiec, to przede wszystkim człowiek...

Więcej pikantnych faktów z życia Dariusza Michalczewskiego w dzisiejszym "Super Expressie".

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tygrys | seks

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje