Marzą, by został w Celtiku

Choć gwiazdor Celtiku Glasgow, Shunsuke Nakamura podjął już decyzję o opuszczeniu klubu po sezonie, wciąż nie ustają naciski, by zmienił zdanie. Ostatnio głos w sprawie Japończyka zabrał Gordon Strachan. Menedżer "The Bhoys" chce, aby "Naka" poszedł drogą Alexa Fergusona.

O co dokładnie chodzi? Otóż Sir Alex Ferguson również ogłaszał swoje przejście na emeryturę, jednak po namyśle zmienił zdanie i postanowił nadal pracować z Manchesterem United.

Reklama

Strachan ma nadzieję, że idąc tym samym tropem Nakamura również przemyśli swoją rezygnację z gry w Szkocji i zostanie w klubie na jeszcze jeden sezon.

"Mam nadzieję, że Nakamura zostanie u nas, ale nie będę wywierał na niego presji. Po prostu wstawiam go do składu co tydzień, a to jest największy komplement, jaki może otrzymać piłkarz" - podkreśla szkocki menedżer.

Ostatni mecz Nakamury w Celtiku sprawił, że również kibice "The Boys" zaczęli jeszcze goręcej namawiać Japończyka do pozostania w klubie. Hat-trick w meczu z St. Mirren po raz kolejny pokazał im, że ciężko będzie zastąpić tak klasowego piłkarza, jakim jest "Naka".

Dowiedz się więcej na temat: menedżer | Shunsuke Nakamura

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama