Maradona: Mourinho jest najlepszym trenerem świata

Prowadzący obecnie klub Al Wasl Dubaj Diego Maradona powiedział, że jego zdaniem szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho jest najlepszym trenerem na świecie.

Legendarny argentyński trener Diego Maradona od dawna jest wielkim zwolennikiem pracy Jose Mourinho i już rok temu zapewniał, że dla Portugalczyka zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Realem jest tylko kwestią czasu.

Reklama

"Królewscy" pod wodzą Mourinho po dwóch kolejkach Primera Division przewodzą ligowej tabeli, a Maradona raz jeszcze podkreślił na jednej z konferencji prasowych, że jest pełen uznania dla Portugalczyka.

"Po każdym meczu, jaki rozgrywa Real Madryt można dokonać analizy i za każdym razem okaże się, że ten zespół gra coraz lepiej, a jego trener Jose Mourinho jest najlepszy na świecie. Inni nie są daleko za jego plecami, ale jednak to właśnie on wyznacza trendy w nowoczesnym futbolu" - powiedział Argentyńczyk.

50-letni Maradona, który w latach 1982-1984 występował w drużynie największych rywali Realu - Barcelony - już w czwartek poprowadzi Al Wasl w pierwszym oficjalnym meczu. Rywalem jego zespołu będzie Al Jazira.

Dowiedz się więcej na temat: Maradona | Jose Mourinho | Real Madryt | piłka nożna

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama