Man Utd planuje odkupić Cristiano Ronaldo?

W tę plotkę ciężko uwierzyć, lecz nie można obok niej przejść obojętnie. Jak informuje serwis "Goal.com", Manchester United planuje transfer Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Według tych informacji "Czerwone Diabły" są gotowe wyłożyć za swojego byłego piłkarza około 100 milionów euro.

Informatorzy "Goal.com" donoszą, że w stolicy Hiszpanii pojawiły się plotki mówiące o powrocie portugalskiego skrzydłowego na Old Trafford. Swojego byłego podopiecznego z otwartymi rękami powitałby Alex Ferguson, który wykreował Ronaldo na gwiazdę światowego formatu. Szkot podobno namówił swoich szefów na przygotowanie oferty dla Realu, która opiewa na 100 milionów euro.

Reklama

Dlaczego Real miałby się pozbywać Ronaldo, na którego wydał w 2009 roku 93 miliony? Spekuluje się, że powodem może być jego ostatnia słabsza forma, a także niezadowolenie z pozycji w drużynie.

W tym samym artykule pojawia się jednak głos rozsądku, przekonujący że Ronaldo posiada w swoim kontrakcie dziesięć razy większą klauzulę odstępnego, a prezes Florentino Perez nigdy nie zgodziłby się na sprzedaż piłkarza.

My nie zamierzamy odnościć się do prawdziwości, bądź nieprawdziwości plotek z Półwyspu Iberyjskiego. Sami osądźcie, czy w tych doniesieniach może być choć ziarnko prawdy....

Dowiedz się więcej na temat: MAN | Cristiano Ronaldo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama