Majewski celuje w puchary

Pomocnik Polonii Warszawa Radosław Majewski zapowiada, że mistrzowie jesieni będą walczyć nie tylko o prymat w lidze, ale i w pucharach. - Ostatnie dwa Puchary Ekstraklasy wygrałem, więc chciałbym to powtórzyć. Do trzech razy sztuka!

We wtorek polonistów czeka ostatnie spotkanie w fazie grupowej Pucharu Ekstraklasy. Zespół Jacka Zielińskiego zmierzy się na wyjeździe z outsiderem tych rozgrywek, ŁKS-em, który w poprzednich pięciu spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu. - Dla każdego ten puchar jest ważny. To nasze ostatnie spotkanie, będziemy chcieli je wygrać.

Reklama

Majewski twierdzi, że trener Zieliński nie odpuści rywalowi i weźmie na spotkanie do Łodzi wszystkich podstawowych zawodników. Podobne podejście mają poloniści do Remes Pucharu Polski, który do tej pory wygrali dwukrotnie.

W ćwierćfinale tych rozgrywek czeka na nich Cracovia, aktualnie przedostatnia drużyna Ekstraklasy. - Cracovia nie zasługuje na to miejsce w tabeli, które teraz okupuje, bo prezentuje lepszą piłkę. Już u nas pokazali, że potrafią grać. Nam było bardzo ciężko.

- Ten dwumecz dopiero na wiosnę, jeszcze daleko do tego - dodaje popularny "Maja", który w grudniu wyjeżdża na zgrupowanie reprezentacji. - Liczę, że trener Leo Beenhakker da mi kilka wskazówek i przypomni mi, jak gra się w piłkę, bo do mojej formy jeszcze daleko - tłumaczy.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: puchary | majewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje