Luke Young zrezygnował z gry dla Anglii

Selekcjoner reprezentacji Anglii Fabio Capello, w miejsce kontuzjowanego Glena Johnsona, na sobotni mecz towarzyski z Brazylią powołał Luke'a Younga. Obrońca Aston Villi odrzucił jednak zaproszenie na zgrupowanie kadry i zaskakująco ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Decyzję umotywował problemami osobistymi.

Czołowy zawodnik Aston Villi właśnie powrócił do treningów po kontuzji i uporaniu się z problemami osobistymi po śmierci 17-letniego brata. - Po jego odejściu zupełnie straciłem motywację do dalszej gry w piłkę - stwierdził Young. - Przez kilka tygodni nie mogłem pogodzić się z tym, co się stało, ale powoli dochodzę do siebie i jestem już gotowy na kontynuowanie kariery.

Reklama

Obrońca chce się jednak skupić na grze w Aston Villi i odrzucił powołanie, które otrzymał od Fabio Capello. Były zawodnik Tottenhamu Hotspur i Charlton Athletic wystąpił wcześniej w siedmiu spotkaniach reprezentacji Anglii.

Kontuzja Johnsona sprawiła, że do meczu z Brazylią Anglicy przystąpią z jednym nominalnym prawym obrońcą, którym będzie Wes Brown.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obrońca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama