Luis Fabiano marzy o Man Utd lub Milanie

Luis Fabiano oznajmił włodarzom Sevilli, że marzy o transferze do Manchesteru United, bądź AC Milan. Jednocześnie dał do zrozumienia wysłannikom Tottenhamu Hotspur, że ci marnują tylko czas próbując pozyskać go w letnim okienku transferowym.

W rozmowie z "Daily Star Sunday" Fabiano przyznał: "Mam realną szansę na wygranie mistrzostwa świata, więc muszę być skoncentrowany na grze dla reprezentacji Brazylii, pomimo że niebawem rozstrzygnie się moja przyszłość klubowa. Powiedziałem już, że nie przedłużę kontraktu z Sevillą i w wieku 29 lat chce dołączyć do klubu, z którym mam szanse bić się o najwyższe cele już od pierwszego sezonu".

Reklama

O zainteresowaniu działaczy Totttenhamu nie wypowiedział się zbyt entuzjastycznie. "Słyszałem, że się mną interesują, ale z całym szacunkiem Tottenham to nie klub, z którym wygram Premier League albo Ligę Mistrzów w następnym sezonie, bądź w kolejnych trzech-czterech latach. Nie ma sensu przenosić się do Tottenhamu. Równie dobrze mogę zostać w Sevilli, która właściwie więcej osiągnęła ostatnio na europejskiej arenie i jest większym klubem" - skwitował zakusy "Kogutów", przy okazji wymieniając kluby, w których chciałby zagrać.

"Właściwy dla mnie wybór to Manchester United, albo AC Milan. Dla takich klubów chcę zagrać, dla prawdziwych gigantów. Podoba mi się zwłaszcza styl gry Man Utd. Jest bardzo atrakcyjny, tak samo jak perspektywa wspólnej gry z Waynem Rooneyem" - skomplementował angielski klub i jego największą gwiazdę Luis Fabiano.

"Gdy tylko zakończą się mistrzostwa podejmę szybką decyzję o mojej przyszłości. W Sevilli było wspaniale, ale czas zagrać dla jednego z gigantów futbolu" - dodał reprezentant Brazylii.

Spekuluje się, że Alex Ferguson wyda na Fabiano 30 milionów funtów, a część środków pozyska ze sprzedaży bułgarskiego napastnika Dymitara Berbatowa.

Dowiedz się więcej na temat: united | milan | AC Milan | MAN

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje