LŚ: Serbowie chcą przerwać passę Polaków

Po dwóch rundach spotkań w Lidze Światowej siatkarzy Serbia i Czarnogóra ma na koncie 3 porażki i tylko jedno zwycięstwo. W najbliższy weekend z podopiecznymi Ljubomira Travicy zmierzą Polacy.

Szkoleniowiec Serbów zapowiada, że jego zespół będzie chciał przerwać świetną passę biało-czerwonych. Polacy, jako jedyny zespół, mają na koncie komplet zwycięstw.

Reklama

- Dla młodych zawodników zwycięstwo i porażka po pięciosetowej walce z Argentyną jest wspaniałym doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości. Mam nadzieję, że zaprezentujemy się zdecydowanie lepiej przed własną publicznością w Nowym Sadzie oraz Belgradzie i pokonamy polski zespół - powiedział Travica.

Trener Serbów może pozwolić sobie na eksperymenty w składzie. Serbia i Czarnogóra, jako gospodarz Final Four (8-10 lipiec, Belgrad) ma zapewniony udział w turnieju finałowym. Jednak w meczach z naszym zespołem powinny już wystąpić największe gwiazdy serbskiej siatkówki. Nikola Grbić, Andrija Gerić i Ivan Miljković po ciężkim sezonie ligowym dostali od trenera czas na odpoczynek, ale w zeszłym tygodniu wymieniona trójka wznowiła treningi.

11.06 Serbia i Czarnogóra - Polska Nowy Sad godz. 20.00 (transmisja w TVP3)

12.06 Serbia i Czarnogóra - Polska Belgrad godz. 20.00 (transmisja w TVP3)

Dowiedz się więcej na temat: Czarnogóra | Serbowie | Serbia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama