LŚ: Do Japonii bez zmian

Zaledwie jeden dzień wolnego dostali polscy siatkarze po meczach z Serbią i Czarnogórą w Łodzi. We wtorek kadra spotyka się w Warszawie. Dzień później o 7.00 via Paryż biało-czerwoni odlecą do Japonii na mecze z reprezentacją tego kraju. W poniedziałek o 20.55 mają w planie powrót do Warszawy.

- Będzie to szybki wylot i powrót - powiedział drugi trener reprezentacji Alojzy Świderek cytowany na oficjalnej stronie PLS.

Reklama

- Oba mecze w Japonii i cztery pozostałe trzeba wygrać jak najwyżej. Niestety, walka o pierwsze miejsce w tabeli nie zależy już od nas samych. Muszą jeszcze punkty potracić rywale i liczymy, że Amerykanie skutecznie powalczą z Serbią i Czarnogórą - dodał asystent Raula Lozano.

Japończycy swoje najlepsze czasy mają dawno za sobą. W 1972 roku zdobyli w Monachium złoty medal. "Jednak od tego czasu metodologia treningu niewiele się u nich zmieniła" - stwierdził Alojzy Świderek.

W kadrze na mecze z Japonią nie zaszły żadne zmiany. Do "Kraju Kwitnącej Wiśni" poleci ta sama dwunastka zawodników, którzy grali przeciwko Serbom.

PLS/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: polscy siatkarze | powrót | mecze

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje